02:13 17. Oktoober 2018
Kuula otse
  • USD1.1587
  • RUB75.8119
Presidendi residents Kadriorus

Kas teil pole häbi mitmekesi ühe jalamehe kallale kippuda?

© Sputnik / Вадим Анцупов
Uudised
lühendatud link
Eestis on oodata uut valitsuskoalitsiooni (92)
2410

President Kersti Kaljulaid kutsus kolmapäeva õhtuks kõikide parlamendierakondade juhid Kadriorgu, et arutada igaühega neist kujunenud poliitilist olukorda.

TALLINN, 9. november — Sputnik. "Rahvas on valimistel andnud parlamendile mandaadi ning parlamendi kohus on seda mandaati kasutada. Parlamendi vastutus on, et Eesti saaks endale kiiresti valitsuse, mis viib Eestit edasi ning peab jätkuvalt oluliseks meie seniseid seisukohti kaitse- ja julgeolekupoliitikas. Öeldakse, et minevikku ei tohi unustada, aga ma panen kõigile parlamendiliikmetele ja erakondade juhtidele südamele, et ka tulevikku ei tohi unustada," ütles Kaljulaid presidendi kantselei vahendusel, edastas BNS.

Kohtumine Reformierakonna esimehe Taavi Rõivasega algab Kadriorus kell 16, Keskerakonna esimehe Jüri Ratasega kell 17, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimehe Jevgeni Ossinovskiga kell 17.30, Isamaa ja Res Publica Liidu esimehe Margus Tsahknaga kell 18, Vabaerakonna esimehe Andres Herkeliga kell 18.45 ning Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimehe Mart Helmega kell 19.15.

Teema:
Eestis on oodata uut valitsuskoalitsiooni (92)
Tagid:
Vabaerakond, IRL, EKRE, SDE, Keskerakond, Reformierakond, president, Kersti Kaljulaid

Peamised teemad