21:56 23. Mai 2018
Tallinn+ 19°C
Kuula otse
Igor Habal

Eesti mälumängurid võitsid viis medalit

© Фото : из личного архива Игоря Хабал
Uudised
lühendatud link
10810

Eesti võistkond võitis mälumängude olümpiaadil The Quiz Olympics 2016 kokku viis medalit.

TALLINN, 16. november — Sputnik. Mälumänge mängitakse Eestis juba üle viiekümne aasta ja meie „sportlased" on rahvusvahelistel võistlusel regulaarselt võitnud erinevat värvi medaleid.

Möödunud nädalal tuli Eesti koondis koju Kreekas toimunud mälumängude olümpiaadilt (The Quiz Olympiad 2016). Eriti edukalt esines seekordsetel mängudel Igor Habal, kes erinevatel võistlusaladel võitis nii kuld-, hõbe-, kui ka pronksmedali.

Tagid:
medal, The Quiz Olympiad, Igor Habal

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Sanktsioonide kehtestamine Iraani vastu on kaasa toonud väga huvitava kõrvalmõju. Nendele meetmete tõttu on toornafta müügimahud Šanghai börsil drastiliselt kasvanud ja on nüüdseks tõusnud 12 protsendini maailma kogu naftatarbimisest. See on oluline sellepärast, et Šhanghai börsil kaubeldakse jüaanide, mitte dollarite eest.

  28
 • Hiina lammutas EL ja USA vankumatu transatlantilise koostöö, illustreeriv foto

  Euroopa on šokeeritud ja segaduses, avastades äkki, et Washington ja Peking on jõudnud vastastikuste kaubandussoodustuste suhtes EL huve kahjustavale kokkuleppele.

  36
 • Illustreeriv foto

  Selleks, et nutiseadmes ID-kaardiga toiminguid teha, tuleb kasutada spetsiaalseid kaardilugejaid. Mobiil-ID puhul eraldi seadmeid vaja ei ole.

  8