09:44 24. September 2017
Tallinn+ 9°C
Kuula otse
Koalitsioonikõneluste pidajad kohtusid presidendiga

President kohtus koalitsioonikõneluste pidajatega

© Sputnik / Евгений Ашихмин
Uudised
lühendatud link
1310

Kolmapäeva õhtul kella 22-ks kutsus president Kersti Kaljulaid Kadriorgu kohtumisele koalitsioonikõnelusi pidava Jüri Ratase (KE), Jevgeni Ossinovski (SDE) ja Margus Tsahkna (IRL), et saada ülevaade läbirääkimiste senisest käigust.

TALLINN, 17. november — Sputnik. Jüri Ratas ütles pärast kohtumist, et president tundis huvi läbirääkimiste käigu kohta. "Loomulikult andsime teada, et me oleme tõsiselt valmis valitsusvastutust kandma, et me oleme päris lähedal kokkuleppe lõpptekstile ja lõpppunktidele ja palume natuke veel aega, et see asi kokku leppida," rääkis Ratas.

"Las me läheme teeme tööd. Meil on päris tõsised vaidlused ees. Oleme väga kiiresti liikunud. /…/ Andke meile aega, et saaksime midagi konkreetset öelda. Vastused tulevad, kui suudame kokku leppida," lisas Margus Tsahkna ajakirjanikele.

Jevgeni Ossinovski kinnitas, et kolm erakonda on kokkuleppele väga lähedal, edastas ERR.

Tagid:
koalitsioonikõnelused, Kersti Kaljulaid, Margus Tsahkna, Jevgeni Ossinovski, Jüri Ratas, Eesti

Peamised teemad

 • Politsei tõhustab inimeste ja sõidukite kontrolli

  Seoses EL eesistumise digitaalvaldkonna tippkohtumisega kontrollib politsei esmaspäevast reedeni tavapärasest rohkem inimesi, sõidukeid ja nende dokumente

  6
 • Tallinn tähistab Eesti rahvusvähemuste päeva

  Eesti rahvusvähemuste päev ehk Eesti rahvuste päev on 24. septembril tähistatav tähtpäev, mis meenutab Eesti Rahvuste Foorumi esmakordset kogunemist 1988. aastal

  15
 • Illustreeriv foto

  Juba aasta otsa üritavad ametnikud ja poliitikud jälile saada ühes Rootsis Älvrosis asuvas kollases majas toimuvale. Selles majas magab sõjaväenaridel 35 Ukrainast ja Valgevenest pärit hooajatöölist.

  28