08:08 18. August 2018
Kuula otse
 • USD1.1391
 • RUB76.8166
Nestor loobus sooda-arsti osalemise pärast noortefoorumil kõnelemast .

Nestor loobus noortefoorumil kõnelemast

© Sputnik / Вадим Анцупов
Uudised
lühendatud link
1712

Meedia andmeil on Nordea kontserdimajas toimuvale konverentsile oodata üle 1000 noore kogu Eestist.

TALLINN, 17. november — Sputnik. Riigikogu esimees Eiki Nestor loobus osalemast neljapäeval peetaval noortekonverentsil, kuna selle üheks esinejaks oli kutsutud ka söögisoodat ravimiseks propageerinud endine perearst Riina Raudsik.

"Mul on siiralt kahju, kuid olin sunnitud täna ära jätma varem kavas olnud tervituse noortele konverentsil Lahe Koolipäev 2016 — "Kuidas võtta vastutust?"," teatas Nestor sotsiaalmeedia vahendusel, edastas BNS.

"Saan aru soovist kutsuda esinema inimesi, kes on tuntud ja tunnustatud. Kõik nad ongi suurepärased peale ühe, kes soovitab inimestel ravi asemel oma tervist kloori joomisega kahjustada. See ei ole mitte ainult rumal, vaid ka ohtlik. Ma arvan, et hakkajad Eesti noored ei peaks sellist jama kuulama," märkis riigikogu esimees.

Tallinnas neljapäeval toimuvale noortefoorumile on korraldajad teiste seas esinema kutsunud ka Raudsiku, kelle Arstide liit enda hulgast välja heitis, kuna ta on kirjutanud raamatu ja käib loenguid pidamas sellest, et kõiki haigusi põhjustab keha liigne happelisus ja haigusi saab ravida söögisoodaga.

Esinejate hulgas on palju tuntud inimesi, nagu näiteks ERR-i nõukogu esimees Agu Uudelepp, näitleja Märt Avandi, sõudjad Allar Raja ja Kaspar Taimsoo ning räppar Henry Kõrvits ehk Genka ning astroloog Igor Mang.

Tagid:
noortefoorum, Nordea, Genka, Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Märt Avandi, Agu Uudelepp, Igor Mang, Riina Raudsik, Eiki Nestor

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  USA-l on 2018. aastaks kaheksa sõjalist stsenaariumi, nendest kaks sõjaks Venemaaga. Selleks ühe järgi võib American Council on Foreign Relations analüütikute arvates põhjuseks saada "tahtlik või ettekavatsematu Venemaa ja NATO vaheline sõjaline vastasseis Venemaa enesekehtestava käitumise tõttu Ida-Euroopas".

  49
 • Hispaania hävitaja Eurofighter lasi Pangodi kohal õhuharjutusalal eksikombel välja õhk-õhk tüüpi raketi AMRAA

  Vaatamata süsteemsele tegutsemisele ei ole Hispaania hävitajalt eksikombel välja lastud raketi asukohta tuvastatud ning kõik mõistuspärased variandid on praeguseks ammendunud.

  21
 • Illustreeriv foto

  Aruanne "Kremli jälgija" esitles omapoolset EL-i riikide edetabelit alates "kollaborantidest" ja "Moskvale kaasanoogutajatest" kuni "täisväärtuslike Euroopa kaitsjateni".

  47