07:59 18. August 2017
Tallinn+ 16°C
Kuula otse
МобMobiilirakendus Sputnik

Sputnik tõusis Eesti võrgumeedia esikümnesse

© Sputnik
Uudised
lühendatud link
6742

Informatsiooniagentuuri ja raadio Sputnik allüksus Sputnik Eesti tõusis Eesti avalik-õiguslike internetiväljaannete esikümnesse.

TALLINN, 24. november — Sputnik. Käivitamisest vähem kui aastaga on Sputnik Eesti tõusnud Vabariigi meediaväljaannete loetavuse esikümnesse, mida juhivad sellised meediaruumi liidrid, nagu postimees.ee, delfi.ee, ohtuleht.ee, aripaev.ee, linnaleht.ee ja teised.

"Eelkõige tahaksin ma tänada Sputnik Eesti lugejaid. Kui te olete meil olemas, järelikult on teil meiega huvitav. Sputnik Eesti meeskond rõõmustab ka jätkuvalt oma lugejaskonda materjalidega ebatavalistest inimestest ja olulistest sündmustest, mis toimuvad meie armsal väikesel kodumaal, jälgime sise- ja välispoliitilist olukorda, viime läbi sõltumatuid uurimisi ja valmistame ette eksklusiivseid materjale," märkis Sputnik Eesti juht Elena Cherysheva.

Interneti uudisressursside populaarsusreitingu selgitas välja võrguauditooriumi uuringuettevõte Gemius ja see tugineb riigi internetikasutamise uuringule, mis viidi läbi 2016. aasta augustis-septembris.

Sputnik (sputniknews.com) on uudisteagentuur ja raadio multimeedia esindustega kümnetes riikides. Sputnik haldab võrgulehti enam kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

Tagid:
lugejad, top, võrgumeedia, Sputnik Eesti, maailm, Eesti

Peamised teemad