15:52 27. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1900
  • RUB90.1153
Uudised
lühendatud link
USA presidendivalimised 2016 (105)
1620

USA presidendiks valitud Donald Trump pilkas teisipäeval demokraatide suutmatust veenda valijaid kaalukeelosariikides pärast seda, kui endine riigipea Bill Clinton seadis kahtluse alla kinnisvaramagnaadi intelligentsi.

TALLINN, 20. detsember — Sputnik. Clinton ütles mitteametlikus vestluses Trumpi kohta, et ta "ei tea eriti palju, kuid ta teab, kuidas vihaseid valgeid mehi enda poolt hääletama saada".

Endise presidendi märkused pärinevad 10. detsembrist ning need avaldas esmaspäeval ajakiri Politico. Samuti väitis Clinton, et Trump helistas talle pärast valimistulemuste selgumist ning oli üllatavalt viisakas, vahendasBNS.

Trump kommenteeris Clintoni sõnavõttu teisipäeva hommikul.

"Bill Clinton ütles, et ma helistasin temale pärast valimisi. Vale. Tema helistas mulle (ja edastas väga kenad õnnitlused). Ta ei tea palju… eriti kuidas saada inimesi, isegi piiramatu eelarvega, hääletama võtmetähtsusega kaalukeele-osariikides (ja veel). Nad keskendusid valedele osariikidele," ütles Ühendriikide järgmine president.

Kampaania ajal ründas Trump Bill Clintonit tema truudusetuse tõttu ning kritiseeris ka tema abikaasat, vastaskandidaati Hillary Clintonit sellega leppimise pärast.

Teema:
USA presidendivalimised 2016 (105)

Samal teemal

USA valijameeste kogu kinnitas Trumpi võitu
Tagid:
president, Donald Trump, USA

Peamised teemad