12:51 30. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1704
  • RUB93.0481
Uudised
lühendatud link
1709 0 0

Tallinna Kesklinna valitsus korraldab uusaastaööl Vabaduse väljakul taas ilutulestiku ja tasuta kontserdi linnarahvale.

TALLINN, 22. detsember — Sputnik. Enne aastavahetust, 31. detsembril kell 23 tuleb lavale ansambel Cartoon. Keskööl pakub Hansa Ilutulestikud OÜ suurejoonelist vaatemängu, kui
Harjumäelt tõuseb taevasse ligi kümneminutine ilutulestik. Nagu varasematelgi aastatel, jätkub pidu pärast aastavahetust, muusikat mängib siis DJ Erkki Sarapuu.

„Loodetavasti suudame pakkuda kõigile linlastele ja ka külalistele meeleolukat ööd hea muusikaga, ja seda kõike tasuta," ütleb Kesklinna vanem Alar Nääme. „Samas on meil üks tingimus: oma pürotehnika ja pudelid tuleb koju jätta, et tähtis sündmus mööduks turvaliselt."

Vabaduse väljakul tagab avalikku korda ja reguleerib lähiümbruse tänavatel liiklust turvafirma Meeskond. Kaarli puiesteel on turvalisuse huvides liiklus uusaastaööl kõigis suundades suletud alates kella 23.30-st kuni kella 00.30-ni. Samuti on ilutulestiku korraldamise tõttu suletud Komandandi tee alates kella 21.30-st kuni 00.30-ni. Kõigil tänavatel tagatakse läbipääs ühistranspordile, v.a taksodele, samuti politsei- ja päästesõidukitele, teatas kesklinna valitsus.

Klaasvitriin Vabaduse väljaku Harju tänava poolses servas kaetakse sündmuste ajaks kaitsekattega, samuti suletakse aiaga ligipääs trepile ja platsile vabadusristi juures. Väljakule paigaldatakse täiendavad prügikastid ja käimlad. Kohal viibib ka kiirabibrigaad.

Tagid:
kontsert, ilutulestik, Kesklinna valitsus, Tallinn, Vabaduse väljak

Peamised teemad