17:33 02. Detsember 2020
Kuula otse
  • USD1.2066
  • RUB91.3194
Uudised
lühendatud link
Talendishow "Oled super!" (26)
9231

Teabeagentuur ja raadio Sputnik toetab talendishow "Oled super!" (vene keeles - «Ты – супер!») rahvusvahelise infopartnerina Eestist pärit Igor Leskovi, kes valiti NTV castingutel üheks osavõtjaks.

TALLINN, 13. jaanuar — Sputnik. Telekanali NTV projekt "Oled super!" pakub esinemisvõimalust andekatele, kuid vanemate hoolest ja armastusest ilma jäänud lastele. Selles osalevad lastekodude, internaatkoolide ja kasuperede kasvandikud.

Kogu talendishow kestel võimaldab Sputnik oma lugejatel olla levikanalite abil kursis osavõtjate tegemistega reaalajas ja jälgida show otseülekandeid. Sputniku kontodel sotsiaalvõrgustikes saavad kõik huvilised hääletada oma lemmikosavõtja toetuseks.

Eestit esindav osavõtja sõidab koos ametliku esindaja, lastekodu direktoriga, lähiajal Moskvasse. Projekti produtsentide sõnul on see enamikele osavõtjatele esimene reis väljapoole oma kodulinna. Projekti ajal on osavõtjad professionaalsete pedagoogide ja muusikaprodutsendi hoole all, samuti jätkavad lapsed õpinguid. 

Konkurss "Oled super!" saab teoks Venemaa hariduse ja teadusministeeriumi toetusel. Muusikaliselt andekad lapsed esindavat üheksat SRÜ ja Balti riiki, sealhulgas Armeeniat, Valgevenet, Georgiat, Moldovat, Kasahstani, Kõrgõzstani ja Eestit. Projekti juht on Vadim Takmenjov. Laste laulukonkursi "Oled super!" avasaade toimub NTV telekanalil 18. veebruaril.

Oled superstaar! saatejuhiks saab TEFI võitja Vadim Takmenjov
© Sputnik / Екатерина Чеснокова

Täpsemat teavet projekti kohta saab telekanali NTV kodulehelt. Jälgige muusikatalentide konkursi uudiseid Sputnik Eesti võrgulehelt.

NTV (vene keeles — НТВ) on Venemaa suurim üleriigilise levikuga eratelekanal. Alates eetrissetulekust 1993. aastal on NTV püsinud stabiilselt kodumaise telemaastiku esikolmikus.

NTV saateid edastatakse kõikides Venemaa Föderatsiooni subjektides ja selle levi katab 99,2% elanikkonnast. Väljaspool Venemaad elavate venekeelsetele vaatajatele lähivälismaal, Euroopas, Lähis-Idas, samuti Põhja-Ameerikas ja Austraalias, toodab NTV kaht rahvusvahelist versiooni: NTV-Mir (v.k. НТВ-Мир) ja NTV-Ameerika (v.k. НТВ-Америка).

NTV loomisest peale arendab telekanal edukalt kõiki peamisi teležanreid. Kanali programmidest on traditsiooniliselt suur osa uurival ajakirjandusel, diskussioonidel ühiskonnas olulistel teemadel, ennekõike aga uudistel ja nende analüüsidel, mis on NTV programmi aluseks.

NTV kollektiivi professionaalsus on tuntud nii Venemaal, kui ka kogu maailmas. NTV reportereid, vaatlejaid ja saatejuhte on igal aastal tunnustatud kõrgete valitsuse ja ajakirjanike kogukonna autasudega. Meelelahutuslikke projekte: kodumaiseid põnevussarju ja filme, ühiskondlikke ja meelelahutuslikke programme ning telemänge on korduvalt hinnatud autoriteetsete preemiate vääriliseks.

Sputnik (sputniknews.com) on teabeagentuur ja raadio multimeedia esindustega kümnetes riikides. Sputnik haldab võrgulehti enam kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)
Tagid:
talendishow, toetus, NTV, Sputnik, Igor Leskov, Moskva, Eesti, Venemaa

Peamised teemad