18:30 21. Märts 2018
Tallinn-1°C
Kuula otse
Jüri Ratas

Ratas avaldas kaastunnet Kõrgõzstanile

© Фото: Vabariigi Valitsus / Tauno Tõhk
Uudised
lühendatud link
1011

Kõrgõzstanis kukkus ööl vastu esmaspäeva asustatud alale Türgi ettevõtte ACT Airlines kaubalennuk, surma sai vähemalt 37 inimest, teatas eriolukordade ministeerium.

TALLINN, 16. jaanuar — Sputnik. Peaminister Jüri Ratas avaldas esmaspäeval kaastunnet Kõrgõzstani lennuõnnetuse ohvrite lähedastele.

"Minu sügav kaastunne Kõrgõzstani inimestele ja nende lähedastele, kes kaotasid oma elu lennu TK6491 katastroofis," kirjutas Ratas sotsiaalmeedias avaldatud kaastundeavalduses, vahendas BNS.

 

Samal teemal

Kõrgõzstanis hukkus lennuõnnetuses vähemalt 32 inimest
Kõrgõzstanis kukkus asustatud alale kaubalennuk
Tagid:
katastroof, lennuk, Ratas, Jüri Ratas, Kõrgõzstan, Eesti

Peamised teemad

 • Ukraina pealinn Kiiev

  Berliin tõrjub tagasi projekti Nord Stream vastaste rünnakuid: Ukraina nõuab selle eest endise kantsleri Gerhard Schröderi karistamist, poolakad aga näevad ohtu sakslaste ja venelaste koostöös.

  26
 • DNA pusle

  Esimese 24 tunni jooksul on veebikeskkonnas www.geenidoonor.ee geenidoonoriks hakkamise nõusolekuvormi täitnud ja allkirjastanud juba üle 4300 inimese. Veebileht on suure koormuse tõttu ülekoormatud ja seetõttu on nõusolekute vastuvõtmine hetkel takistatud.

  16
 • Margarita Simonjan, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja

  Varem oli ta lihtsalt meie president ja teda oli võimalik välja vahetada. Nüüd aga on ta meie juht ja teda välja vahetada me ei lase. Ja teie olete seda oma kätega teinud, kirjutab RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan.

  56