14:44 22. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1852
  • RUB91.4095
Uudised
lühendatud link
Talendishow "Oled super!" (26)
13141

Igor Leskov, kes võtab Eesti esindajana osa lauluvõistlusest „Oled super!“, mille korraldab telekanal NTV koostöös agentuuriga Sputnik, sõitis Moskvasse, kus ta osaleb talendishow salvestustes

TALLINN, 17. jaanuar — Sputnik. Igor Leskov on kaheksateistkümneaastane Kohtla-Nõmme alevi lastekodu kasvandik, kes läbis castingu-vooru ja pääses konkursist osavõtjate nimekirja. Konkursil osalemise esimesest hetkest peale on Igori elu muutunud eriliseks — ajakirjanduse tähelepanu, stuudiosalvestused, castingud ja elu esimene lenureis!

Eesti Sputnik oli Igoriga lennujaamas kaasas ja sai teada värskeid noppeid konkursiosalise elust. „Minu jaoks siiamaani kõik üks suur üllatus!" naeratab Igor.

Moskvas on Igorile saatjaks lastekodu direktor Riho Kangur, kes on panustanud palju jõudu selleks, et oma hoolealuse unistus ellu viia. Tema sõnul tekkis Igoril seepeale, kui ta enda konkursil osalemisest teada sai, lisamotivatsioon, et enese ja oma oskuste kallal tööd teha. Riho rääkis, et Moskva-sõidu eelõhtul korraldasid vanemkasvataja ja sotsiaaltöötaja lastekodus Igori auks piduliku õhtusöögi.

Igor usub ennetesse, kuid oma talismani tal seni veel ei ole. Eesti Sputniku toimetus kinkis noormehele salli, et see teda Venemaa karmis pakases soojendaks ja õnne tooks.

Konkurss „Oled super!" saab teoks Venemaa haridus- ja teadusministeeriumi toetusel.

Muusikaliselt andekad lapsed esindavat üheksat SRÜ ja Balti riiki, sealhulgas Armeeniat, Valgevenet, Gruusiat, Moldovat, Kasahstani, Kõrgõzstani ja Eestit. Projekti juht on Vadim Takmenjov. Laste laulukonkursi "Oled super!" avasaade toimub NTV telekanalil 18. veebruaril.

Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)
Tagid:
lennureis, lauluvõistlus, lastekodu, konkurss, Oled superstaar, Igor Leskov, Kohtla-Nõmme, Moskva, Eesti, Venemaa

Peamised teemad