12:41 29. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1727
  • RUB92.3025
Uudised
lühendatud link
Talendishow "Oled super!" (26)
9461

Igor Leskov – 18-aastane lastekodu kasvandik Põhja-Eesti Kohtla-Nõmme alevist läbis edukalt eelvaliku-voorud ja pääses Venemaa ühe juhtiva telekanali mainekast laulukonkursist osavõtjate nimistusse

TALLINN, 31. jaanuar — Sputnik. Jaanuari keskel sõitis Igor Leskov Venemaale, kus ta praegu valmistub oma esimeseks tele-esinemiseks rahvusvahelisel laulukonkursil „Oled super!" „Soovin, et mulle hoiaks pöialt kogu Eesti, sealhulgas ka president," poetab Igor Leskov oma unistustest.

Sõit sellele konkursile sai võimalikuks suuresti tänu Kohtla-Nõmme lastekodu direktorile Riho Kangurile. Just tema palvel võtab Igor septembrist peale laulutunde. 

„Minu eesmärk on anda igale meie lastekodu kasvandikule võimalus oma võimeid esile tuua. Ma ei taha tagantjärele kahetseda, et olen ta sellest võimalusest ilma jätnud. Me tegime kõik endast oleneva ning nüüd jääb teistel otsustada. Edu poisile!" ütles Kangur.

Rahvusvaheline laste laulukonkurss „Oled super!" toimub telekanali NTV eestvõttel Venemaa kultuuri- ja haridusministeeriumi toetusel koostöös infoagentuuri ja raadiojaamaga Sputnik.

Kõik konkursist osavõtjad on postsovetlike riikide lastekodude, internaatkoolide ja kasuperede kasvandikud. Teleshow „Oled super!" pakub lastele vanuses 7 kuni 18 aastat võimaluse töötada parimate muusikaõpetajate juhendamisel ja oma lauluannet esile tuua.

Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)

Samal teemal

Konkursil „Oled super!“ Eestit esindav osaleja lendas Moskvasse
Sputnik Eesti toetab NTV teleshows "Oled super!" osalevaid andekaid noori
Tagid:
laulukonkurss, lastekodu, rahvusvaheline, Oled super, Igor Leskov, Kohtla-Nõmme, Moskva, Eesti, Venemaa

Peamised teemad