17:50 02. Detsember 2020
Kuula otse
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
Uudised
lühendatud link
Talendishow "Oled super!" (26)
6580

Teabeagentuur ja raadio Sputnik käivitas on-line hääletuse telekanali NTV koostööprojektis "Oled super!" SRÜ ja Balti riikidest osavõtjatele

TALLINN, 1. märts — Sputnik. Hääletuses saavad osaleda Sputnik meediakanalite kasutajad kümnes riigis: Abhaasias, Aserbaidžaanis, Armeenias, Valgevenes, Georgias, Kasahstanis, Kõrgõzstanis, Moldovas, Eestis ja Lõuna-Osseetias. Hääletus on avatud 26. maini.

Sputnik portaalides saab iga soovija anda hääle noorte talentide toetuseks, kes esindavad oma riiki Moskvas. Kolm enim hääli kogunud osavõtjat SRÜ ja Balti riikidest saavad võimaluse esineda raadio Sputnik eetris ja rääkida oma esinemisest konkursil, samuti esitada üks oma enammeeldinud kompositsioonidest.

Küsitlus

Kas Teile meeldib portaal Sputnik?
 • Jah, olen portaali regulaarne lugeja
  42.7% (35)
 • Mõnikord avaldatakse seal huvitavaid materjale, seepärast käin sellel aeg-ajalt
  23.2% (19)
 • Ei, need seal on kõik „Putini trubaduurid“
  32.9% (27)
 • Polnud sellisest portaalist enne skandaali Repsiga kuulnudki, nüüd loen
  1.2% (1)
Hääleta: 82

Konkursist "Oled super!" osavõtja Eestist Igor Leskov: "Tahan, et minu esinemist näeks Eesti, et mulle elaksid kaasa meie vabariigi elanikud ja eriti — president."

Noorte osavõtjate esinemisi ja edu, esinemisteks ettevalmistumist ja tutvusi estraadimeistritega saab jälgida Sputnik võrgulehel ja sotsiaalvõrgustikes. Sotsiaalvõrgustike kasutajad saavad samuti toetada shows osalejaid oma edu- ja võidusoovidega. Sputnik edastab kõige eredamad soovid andekatele lastele nende tagasipöördumisel kodumaale.

Telekanali NTV ja teabeagentuuri ja raadio Sputnik projekt "Oled super!" annab andekatele lastele, kes on vanemate hoolitsusest ilma jäänud, võimaluse ennast näidata.

Projektist võtavad osa lauljad Venemaalt ja endisest nõukogude ruumist. Sputnik tegeles noorte talentide otsimisega Abhaasias, Aserbaidžaanis, Armeenias, Valgevenes, Georgias, Kasahstanis, Kõrgõzstanis, Moldovas, Eestis ja Lõuna-Osseetias.

NTV (vene keeles — НТВ) on Venemaa suurim üleriigilise levikuga eratelekanal. Alates eetrissetulekust 1993. aastal on NTV püsinud stabiilselt kodumaise telemaastiku esikolmikus. NTV saateid edastatakse kõikides Venemaa Föderatsiooni subjektides ja selle levi katab 99,2% elanikkonnast. Väljaspool Venemaad elavate venekeelsetele vaatajatele lähivälismaal, Euroopas, Lähis-Idas, samuti Põhja-Ameerikas ja Austraalias, toodab NTV kaht rahvusvahelist versiooni: NTV-Mir (v.k. НТВ-Мир) ja NTV-Ameerika (v.k. НТВ-Америка).

NTV loomisest peale arendab telekanal edukalt kõiki peamisi teležanreid. Kanali programmidest on traditsiooniliselt suur osa uurival ajakirjandusel, diskussioonidel ühiskonnas olulistel teemadel, ennekõike aga uudistel ja nende analüüsidel, mis on NTV programmi aluseks. NTV kollektiivi professionaalsus on tuntud nii Venemaal, kui ka kogu maailmas. NTV reportereid, vaatlejaid ja saatejuhte on igal aastal tunnustatud kõrgete valitsuse ja ajakirjanike kogukonna autasudega. Meelelahutuslikke projekte: kodumaiseid põnevussarju ja filme, ühiskondlikke ja meelelahutuslikke programme ning telemänge on korduvalt hinnatud autoriteetsete preemiate vääriliseks.

Sputnik Eesti alustas tööd 2016. aasta veebruaris ja kuulub siinsete ühiskondlik-poliitiliste võrguväljaannete esikümnesse*. Sputnik Eesti on rahvusvahelise teabeagentuuri ja raadio Sputnik, mille multimeedia teabeesinduse asuvad kümnetes riikides, allüksus. Sputnik haldab võrgulehti, mis ilmuvad rohkem kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.
* Gemius 2016. aasta oktoobri, novembri ja detsembri andmetel.

Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)
Tagid:
online, hääletamine, Oled super, NTV, Sputnik Eesti, Igor Leskov, Eesti, Venemaa

Peamised teemad