01:28 24. Jaanuar 2018
Tallinn-2°C
Kuula otse
Välisministeerium

Välisminister mõistis hukka Londonis toimunud terrorirünnaku

© Sputnik / Вадим Анцупов
Uudised
lühendatud link
1011

Välisministeerium ei ole saanud Ühendkuningriigi ametkondadelt infot selle kohta, et eestlased oleksid Londonis toimunud rünnakus kannatada saanud

TALLINN, 4. juuni — Sputnik. Välisminister Sven Mikser mõistis hukka terrorirünnaku Londonis, kus hukkus esialgsetel andmetel 6 ja sai vigastada ligi 50 inimest.

„Mõistan karmilt hukka selle jõhkra ja ebainimliku terrorirünnaku. On äärmiselt kurb ja šokeeriv, et sellistel rünnakutel on jätkuvalt kohta meie ühiskondades," ütles Mikser. „Rahvusvaheline kogukond peab tegema maksimaalse pingutuse, et need ei korduks," rõhutas ta.

„Tunnen südamest kaasa rünnakus hukkunute ja kannatanute peredele ja lähedastele ning kogu Ühendkuningriigi rahvale. See tragöödia puudutab meid kõiki," lisas välisminister, vahendas ministeeriumi pressiteenistus.

Välisministeerium ei ole saanud Ühendkuningriigi ametkondadelt infot selle kohta, et eestlased oleksid Londonis toimunud rünnakus kannatada saanud.

Londonis viibivatel eestlastel soovitab välisministeerium vältida sündmuskohta ning jälgida kohalike ametivõimude korraldusi. Samuti palub välisministeerium Londonis viibivatel eestlastel anda lähedastele teada, et nendega on kõik korras.

Tagid:
terrorirünnak, Sven Mikser, välisminister, London

Peamised teemad