10:53 05. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1765
  • RUB86.7275
Uudised
lühendatud link
Eesti - Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja (145)
8910

Ministrid Urve Palo ja Kadri Simson tutvustavad Euroopa Parlamendile Eesti prioriteete

ALLINN, 11. juuli — Sputnik. Majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo tutvustavad teisipäeval ja kolmapäeval Brüsselis Euroopa Parlamendi komisjonides Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise tähtsamaid teemasid.

Ratas tutvustab Euroopa Parlamendile Eesti eesistumise võtmeteemasid >>

Peaminister Jüri Ratas
© Sputnik / Алексей Витвицкий

Minister Simson osaleb transpordi- ja turismikomisjoni, tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjoni ning siseturu ja tarbijakaitse komisjoni kuulamistel, teatas Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.

Minister Palo osaleb rahvusvahelise kaubanduse komisjoni, tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjoni ning siseturu ja tarbijakaitse komisjoni kuulamistel.

Lisaks kohtub Urve Palo kaubandusvolinik Cecilia Malmströmi ja digivolinik Mariya Gabrieliga. Kadri Simson kohtub lisaks Euroopa Transporditööliste Föderatsiooni ja 12 tööstusliidu juhiga.

Eestil tuleb leida EL-i eelarvesse 10 miljardit >>

Eesti EL Nõukogu eesistumise parlamentaarsete ürituste avakonverentsil kohtuvad esmaspäeval Tallinnas rahvusparlamentide EL asjade komisjonide esimehed ja Euroopa Parlamendi esindajad, vahendas Sputnik Eesti eile.

Ida-Euroopa esimesed triibulised >>

Teema:
Eesti - Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja (145)
Tagid:
eesistujariik, prioriteet, Euroopa Parlament, Urve Palo, Kadri Simson, Brüssel

Peamised teemad