21:05 28. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Uudised
lühendatud link
131 0 0

Soome 100. sünniaastal saavad Eestis elavad soomlased ja Soome sõbrad rõõmustada – nimelt naaseb eetrisse soomekeelne raadio, millelt kevadel tegevusluba ära võeti

TALLINN, 4. august — Sputnik. Nüüd on jõudnud soomekeelse SSS-Raadio (nimi SSS tuleb sõnadest Sibelius, sauna ja sisu) tegijad Eesti riiki esindava tehnilise Järelvalve Ametiga kokkuleppele, et alates ülejärgmisest kolmapäevast, 16. augustist on SSS-Raadio Tallinnas ja selle ümbruses eetris sagedusel 93,7 MHz, vahendab uudisteportaal Eestinen.

Soome meedia: Äripäev pettis nii riiki kui avalikkust >>

SSS-Raadio peatoimetaja Tapio Reini ütles, et esialgu on uus sagedus kasutusel kuu aja kaupa. Järgmisena on kavas minna kultuuriministeeriumisse läbi rääkima seoses püsiva raadiosagedusega.

Märtsikuus kaotas SSS-Raadio oma sageduse Äripäeva Raadiole, mis aga pole vaatamata lubadustele alustada juunikuu algul veel eetrisse jõudnud.

Eestis võib hankepakkumistesse kirjutada mida iganes ning hiljem on võimalik saavutada kokkulepped endale soodsates tingimustes, kirjutas portaal Eestinen juuni keskel.

Soome meedia kajastab Eesti elu nagu nõukogude ajal >>

Tagid:
tegevusluba, soomekeelne, raadio, SSS-Raadio, Tallinn, Soome, Eesti

Peamised teemad