00:56 04. Detsember 2020
Kuula otse
  • USD1.2151
  • RUB90.8441
Uudised
lühendatud link
3301

Politseinikud on tänaseks jõudnud järeldusele, et 24. novembril kadunud Soome kodanik Ari kukkus õnnetuse tagajärjel Admiraliteedi basseini ja uppus. Meest ei ole merest leitud

TALLINN, 8. detsember — Sputnik. "Kogutud infot viitab kahjuks, et Ari kukkus 24. novembril kella 23 paiku vette," ütles Kesklinna jaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Jelena Mirošnitšenko, vahendab Pealinn

Eelmisel aastal jäi Eestis teadmata kadunuks 42 inimest.
© Sputnik / Вадим Анцупов

Tallinnas jäi kadunuks Soome ametiühingutegelane >>

Ta lisas, et kaamerasalvestistelt oli Arit näha ebakindlalt liikumas Kochi Aitadest Lootsi 11 ja Lootsi 13/1 majade suunas, seejärel võttis ta suuna Admiraliteedi basseini poole.

"Koht, kus arvame, et Ari vette kukkus, jääb kaameratega kaetud alast välja. Küll aga on näha, kuidas muidu peegelsile meri hakkab kella 23 paiku lainetama," rääkis Mirošnitšenko.

Politseinik lisas, et kui Ari oleks kai äärest naasnud, siis oleks turvakaamerasalvestised ka selle liikumise tabanud. "Seetõttu pean kurbusega ütlema, et on vägagi tõenäoline, et ta uppus. Tunneme kaasa Ari lähedastele," lausus Mirošnitšenko.

Politseinikud kontrollisid Admiraliteedi basseini tuukrite sonarite ja Mereväe abil, kuid hetkel pole meest leitud.

PPA hoone
© Sputnik / Вадим Анцупов

Ari pangakaarti ei ole pärast 24. novembrit kasutatud ning ka tema telefoni ei ole alates 25. novembrist sisse lülitatud.

Politsei otsib Tallinnas naisi rünnanud mehe ohvreid >>

Soome ametiühingutegelaste konverentsireisil jäi Tallinnas kadunuks Pori linnast pärit Ari Saarilammi, kelle kohta puuduvad alates laupäevast igasugused teated, vahendas Sputnik Eesti.

Soome kohalikus poliitikas ja ametiühingute liikumises tuntud Saarilammi saabus koos kolleegidega 24. novembril Tallinna, kuid ei osalenud siin järgmisel päeval toimunud konverentsil. Ta ei saabunud ka laupäeval hotelli.

Tagid:
kadunud, uppumine, soomlane, PPA, Admiraliteedi bassein, Eesti, Soome

Peamised teemad