22:21 24. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1865
  • RUB90.1119
Uudised
lühendatud link
11301

Politseinikud kasutasid taserit päästmaks naist, keda ründas koer.

TALLINN, 3. veebruar — Sputnik. Eakas naine, keda ründas reedel, 1. veebruaril Tallinnas Tähetorni tänaval tema enda koer, suri pühapäeva, 3. veebruari hommikul haiglas.

Koer oli agressiivne ka politseinike ja kohale saabunud kiirabibrigaadi suhtes, vahendas Pealinn.

"Kahjuks suri 72-aastane naine saadud vigastustesse täna hommikul haiglas," teatas politsei pressiesindaja Kristi Raidla pühapäeval BNS-ile ja lisas, et surma täpse põhjuse selgitab välja lahang.

Ühtlasi avaldab politsei naise lähedastele kaastunnet.

Päästjad käisid mullu 1400 korral loomi või linde aitamas>>

Kui Te näete pildil olevat koera, palun helistage Varjupaikade MTÜ Tallinna loomade varjupaika tel. 5 141 431
© Foto : Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

Häirekeskus sai reedel kell 16.40 teate, et Tähetorni tänaval asuva eramu aias ründab inimest koer. Kohale jõudnud politseinikud leidsid eest abitus seisundis naise, keda koer jätkuvalt ründas. Koer oli agressiivne ka politseinike ja kohale saabunud kiirabibrigaadi suhtes.

Kasside ja koerte marutaudivastane vaktsineerimine on vajalik>>

"Selleks, et päästa naine ja ühtlasi pääseda talle abi andmiseks ligi, kasutasime koera suhtes taserit. 72-aastane naine toimetati alajahtumise tunnuste ja kehavigastustega haiglasse," selgitas Lääne-Harju politseijaoskonna välijuht Allar Lohu pärast vahejuhtumit. "Tegemist oli naise enda koeraga, kes oli mingil põhjusel muutunud agressiivseks. Koer jäeti pärast elektrišokist taastumist naise lähedaste valvata."

Tagid:
taser, koer, politsei, tallinn

Peamised teemad