15:28 30. Märts 2020
Kuula otse
  • USD1.0977
  • RUB86.3819
Uudised
lühendatud link
72 0 0

Eeloleva nädala õhutemperatuurid pakuvad järske muutusi, kukkudes teisipäeva päevaks oodatavast neljast soojakraadist kuni kümne miinuskraadini järgneval ööl.

TALLINN, 3. märts — Sputnik. Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, rannikul paiguti ka vihma. Puhub ida- ja kagutuul, saartel lääne- ja edelatuul 5-10, puhanguti 14 m/s, vahendas portaal Pealinn.

Põhja- ja Ida-Eestis 3-8 kraadi külma, saartel ja Lõuna-Eestis on õhutemperatuur 0 kuni +2 kraadi.

Päästjad hoiatavad ülekütmise eest>>

Esmaspäeva päeval on peamiselt pilves ilm. Ennelõunal sajab kohati lund ja lörtsi, pärastlõunal laieneb edelast uus lörtsi ja vihmasaju ala õhtuks üle maa. Puhub lõunakaaretuul 4-9 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi.

Eesti Korteriühistute Liit: mida teha pakase korral, illustreeriv foto
© Sputnik / Александр Вильф

Teisipäeva öösel on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, kusjuures sadu võib paiguti tugev olla. Tuul pöördub lõunast edelasse ja tugevneb hommikuks 7-11, saartel puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi.

Teisipäeva päeval on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, pärastlõunal läheb sadu Põhja-Eestist üle lumeks. Tuul pöördub edelast loodesse ja põhja 3-8, saartel ja rannikul 7-11, puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on +1 kuni +4, pärastlõunal läheb külmemaks ja õhtuks on oodata õhutemperatuuri 0 kuni -5 kraadini.

Politsei: andke külmaohus inimestest teada>>

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja öö hakul sajab kohati lund. Puhub põhja- ja loodetuul 4-10 m/s. Külma on 4-10 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Külma on 2-6 kraadi.

Tagid:
külm, pakane, ilm

Peamised teemad