19:03 13. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1329
  • RUB80.1470
Uudised
lühendatud link
92 0 0

Üks maailma suurimaid energeetikaüritusi toimub Venemaa pealinnas ning toob kokku tuhandeid juhtivaid eksperte ja mõjukaid ärimehi. Ka Eestil on võimalus selle rahvusvahelise foorumi liikmeks saada .

TALLINN, 24. aprill — Sputnik. Käesoleval sügisel, 2.-5. oktoobrini toimub Moskvas III rahvusvaheline foorum "Venemaa Energeetikanädal", mis on üks maailma suurimaid energeetikaüritusi, vahendas RIA Novosti ürituse korralduskomiteed, märkides, et ürituse mastaapidest ja tasemest annavad tunnistust eelmise aasta Energeetikanädala tulemused. 

Nii osales "Venemaa Energeetikanädal - 2018" töös umbes 10 tuhat inimest ja üle 900 Venemaa ja välisriigi, sealhulgas Austria, Suurbritannia, Saksamaa, Taani, Hispaania, Itaalia, Küprose, Hiina, Luksemburgi, Hollandi, Korea Vabariigi, Saudi Araabia, USA, Soome, Prantsusmaa, Šveitsi ja Jaapani ettevõtte.

Bloomberg: Saksamaal tuleb rohkem Vene gaasi osta >>

Venemaa president Vladimir Putin pöördus osalejatele poole tervituskõnega.

Energeetikanädala teemadest ja sponsoritest

"Venemaa energeetikanädal 2019" raames arutatakse ülemaailmse energiasektori ees seisvaid väljakutseid, paljutõotavaid valdkondi nafta-, gaasi- ja söetööstuse, naftakeemia ja elektrienergia arendamiseks, samuti energiasäästu ja energiatõhususe tehnoloogiaid.

Международный форум Российская энергетическая неделя
"Venemaa Energeetikanädal - 2018"

Ettekannete ja kommentaaridega esinevad spetsialiseeritud teadusasutuste juhtivad eksperdid, suurte energiaettevõtete ja Venemaa ministeeriumide juhid. "Venemaa Energianädal" toimub Venemaa energeetikaministeeriumi, Moskva linnavalitsuse ja fondi "Roscongress" traditsioonilisel toetusel.

Putin: Kaliningrad muutus energia osas Euroopast sõltumatuks >>

Eesti ettevõtjatele ja teadlastele, kes soovivad foorumil osaleda, on üksikasjalik teave kättesaadav aadressil www.rusenergyweek.com.

Lisateabe saamiseks saab pöörduda ürituse infokeskusesse telefonil 7 (495) 640 5844 või e-posti aadressil info@rusenergyweek.com. III rahvusvahelise foorumi "Venemaa Energeetikanädal" leht on ka Facebookis.

Samal teemal

Balti elektrisüsteemi eralduskatse Venemaast lükatakse edasi
Brüssel ootab Baltimaade energeetikutelt koostööd Venemaaga
Moskva juhtis Brüsseli tähelepanu Baltikumi BRELL-ist väljalülitamise miinustele
Tagid:
Foorum, energeetikaprjektid, energeetika, Moskva

Peamised teemad