00:29 10. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Uudised
lühendatud link
83 0 0

Kanada hokikoondis võitis Tšehhi koondist Bratislavas toimunud maailmameistrivõistluste teises poolfinaalis tulemusega 5:1.

TALLINN, 26. mai — Sputnik. Kanada jäähokikoondise peatreener Alain Vigneault ütles, et Soome koondis mängis Slovakkias toimuvate maailmameistrivõistluste poolfinaalis paremini kui venelased, vahendab RIA Novosti

Kanada hokikoondis võitis laupäeval Bratislavas toimunud maailmameistrivõistluste teises poolfinaalisTšehhi koondist tulemusega 5:1. Samal päeval varem kaotas Venemaa meeskond soomlastele esimeses poolfinaalmängus 0:1. Pühapäeval toimuvas finaalis mängivad kanadalased soomlastega.

"Mind ei üllatunud Venemaa meeskonna lüüasaamine. See on kõrgetasemeline turniir. Iga meeskond võib võita igaüht. Soome koondis oli täna tugevam, nii et mängime finaalis nendega. See saab olema karm mäng," ütles Vigneault pressikonverentsil.

Helsingi Jokerit mängivad esmakordselt Eestis >>

"Enne maailmameistrivõistlusi saime teha vaid 5 ühistreeningut ja mängisime ühe näidiskohtumise. On selge, et üheks meeskonnaks saamine võttis aega. Kuid me saime selleks nii jääl, kui ka väljaspool seda ning me suudame veelgi areneda. Mängime soomlaste vastu samas võtmes nagu tšehhidega. Nüüd on juba hilja midagi muutma hakata," ütles Vigneault.

Samal teemal

Venemaa kõrvaldamisega pääsesid paljud riigid kõvast konkurendist jäähokis
Tagid:
maailmameistrivõistlused, Tšehhi, Kanada, Soome, jäähoki

Peamised teemad