13:00 18. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1797
  • RUB88.6075
Uudised
lühendatud link
62 0 0

Läti välisministri avaldus et Venemaa on Läti kaubanduspartner paljudes valdkondades, mistõttu loodab Riia säilitada positiivset suundumust temaga majandussuhete arendamisel, leidis Venamaa Riigiduuma vastukaja.

TALLINN, 4. juuni — Sputnik. Venemaa Riigiduuma rahvusvaheliste suhete komitee liige Anton Morozov toetas Läti välisministri Edgars Rinkevitši avaldust valmisolekust majandussuhete arendamiseks Venemaaga, teatab RIA Novosti

Dumasaadiku sõnul on Moskva valmis tegema koostööd, hoolimata Riia ebasõbralikest sammudest, mis kahepoolseid suhteid raskendavad.

"Oleme alati propageerinud heanaaberlikke ja vastastikku kasulikke suhteid Balti riikidega, sealhulgas Lätiga. Kõigi Balti riikide heaolu sõltub ühel või teisel viisil koostööst Venemaaga, see kehtib nii energiavaldkonna, kui ka turu kohta nende riikide toodangule.

Nad on pöördunud näoga Lääne poole, kuid nende sotsiaalmajandusliku arengu suurimad väljavaated on seotud Venemaaga," ütles ta intervjuus telekanalile RT.

Valitud Läti president rääkis headest suhetest Venemaaga >>

Varem ütles Rinkevitš, et Venemaa on Läti kaubanduspartner paljudes valdkondades, mistõttu loodab Riia säilitada positiivset suundumust majandussuhete arendamisel oma idanaabriga ja eelkõige tema üksikute regioonidega.

Samal teemal

Kuidas ristusid Läti välisministeeriumi ja Tveri trammi teed
Läti heaolu saladus: peitke raha
Läti tahab teada, kus tema kodanike telefonid ööbivad
Läti president kutsub Euroopat üles ühtsele "Venemaa heidutamisele"
Tagid:
koostöö, majandus, Venemaa, Läti

Peamised teemad