02:02 14. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1329
  • RUB80.1470
Uudised
lühendatud link
Sputnik Eesti pressikeskus (47)
5310

Palju kasulikku teavet inforuumis toimuvate sõdade kohta saate videosilla käigus, mis ühendab Eesti pealinna Moskva, Kišinjovi ja Sevastoopoliga. Üritus toimub neljapäeval, 6. juunil kell 15.00 Sputnik Eesti multimeedia pressikeskuses.

ТАLLINN, 5. juuni — Sputnik. Kuidas sooritada läbimurret humanitaartehnoloogia valdkonnas ja võidelda info- ja hübriidsõdade ohtudega? Vastuse sellele ja teistele küsimustele annavad videosillal osalejad Eestist, Venemaalt ja Moldovast.

Ajurünnaku käigus puudutatakse majandus-, kaubandus- ja sanktsioonisõdu, võitlust rahvusvahelise terrorismi ja libauudistega, riikide julgeolekuohtude likvideerimist, valimiseelsete perioodide infolahinguid.

Briti armee küberüksus levitab teadlikult valeinfot ja võltsinguid >>

On teada, et Krimmis asuva Sevastoopoli Riikliku Ülikooli avatakse Venemaal esmakordselt ainulaadne info- ja hübriidkonfliktide magistriprogramm.

M. V. Lomonossovi nimelise Moskva Riikliku Ülikooli Poliitikateaduskonna baasil välja töötatud programm valmistab ette professionaale rahvusvaheliste meediaagentuuride, analüütiliste ja eristruktuuride tarvis. Kursuse materjalid on võetud Venemaa Föderatsiooni vastu suunatud hübriidohtude rindejoone eesliinilt – Sevastoopolist ja Krimmist.

Videosillal "Informatsioon ja hübriidsõjad: kuidas sooritada läbimurret humanitaartehnoloogia valdkonnas ja võidelda info- ja hübriidsõdade ohtudega" osalevad eksperdid, poliitikud, üliõpilased ja ajakirjanikud Moskvast, Sevastoopolist, Kišinjovist ja Tallinnast.

Venemaa pealinna esindab ürituses poliitikateaduste doktor, Moskva Riikliku Ülikooli Poliitikateaduskonna professor, autor ja ettevalmistatud magistriõppekava juht Andrei Manoilo.

Sevastoopolist võtab ühendust Venemaa Föderatsiooni Riigiduuma kodanikuühiskonna arengu ning avalike ja usuühenduste küsimuste komitee liige Dmitri Sablin, Sevastoopoli Riikliku Ülikooli rektor, poliitikateaduste doktor Vladimir Netšajev ning Sevastoopoli Riikliku Ülikooli õpilased. Tallinnast ja Kišinjovist on kaasatud meedia esindajad.

Registreerumise info

Oma osalemissoovist palume teatada neljapäevaks, 6. juuniks hiljemalt kell 14.30 e-maili aadressile o.andronik@sputniknews.com, lisades oma ees- ja perekonnanime, väljaande ning ametikoha.

Videosilla töökeeleks on vene keel.

Asume Tallinnas, Paavli tn. 1/Kopli 33 (kolmandal korrusel). Sputnik Eesti Pressikeskuse produtsent: Olga Andronik, +372 514 7592, o.andronik@sputniknews.com.

Sputnik Eesti pressikeskus on kaasaegne kõrgtehnoloogiline multimeediapõhine teabekeskus, mis on vatustatud kõige kaasaegsemate töövahenditega, võimaldades korraldada üheaegseid pressikonverentse maailma erinevates linnades.

Sputnik Eesti Pressikeskus Tallinnas
© Sputnik / Deniss Grabussov
Sputnik Eesti Pressikeskus Tallinnas
Teema:
Sputnik Eesti pressikeskus (47)

Samal teemal

Meedialahingud
Sputnik Eesti pressikeskus
Tagid:
infosõda, Venemaa, Eesti, videosild

Peamised teemad