00:28 17. Detsember 2017
Tallinn+ 1°C
Kuula otse
Venemaa president Vladimir Putin.

Putin: olümpiakomitee loogu dopingukomisjon

© Ruptly.
Poliitika
lühendatud link
3 0 0

Venemaa president rõhutas, et loodava komisjoni põhiülesanne on "karm kontroll rahvusliku dopinguvastase võitluse plaani elluviimise üle".

TALLINN, 22. juuli — Sputnik. Vene president Vladimir Putin ütles, et Vene olümpiakomitee peaks looma dopinguga võitlemiseks sõltumatu ühiskondliku komisjoni, teatas BNS.

"Pean otstarbekaks pöörduda Vene olümpiakomitee poole ettepanekuga luua sõltumatu — tahan rõhutada: nimelt sõltumatu — ühiskondlik komisjon, kuhu võiksid lisaks Vene asjatundjatele kuuluda ka välismaised meditsiini- ja õigusspetsialistid, mainekad ühiskonna- ja sporditegelased ning asjatundjad," ütles Putin reedel valitsuse nõupidamisel.

President rõhutas, et loodava komisjoni põhiülesanne on "karm kontroll rahvusliku dopinguvastase võitluse plaani elluviimise üle".

 

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Infotehnoloogia ekspert ja portaali geenius.ee peatoimetaja Hendrik Roonemaa soovitab kõigil Eesti inimestel oma internetiparoolid kiiremas korras välja vahetada, sest reedel avalikustatud leke on arvatust märksa suurem.

  37
 • Vene dessant siseneb Krimmi, Illustreeriv foto

  2. detsembril 2017. aastal kuulutas õhudessantvägede ülem Andrei Serdjukov välja eraldi õhuvägede dessantpataljoni moodustamise Krimmis.

  44
 • Inna Zlidnis

  Eesti jalgpallikoondise ja Ungari jalgpalliklubi Ferencváros mängija Inna Zlidnis rääkis portaalile Sputnik Eesti naiste jalgpallist, Ungari köögi mõjust figuurile ja sellest, kas Budapesti linna tasub külastada.

  88