08:48 15. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1375
  • RUB80.8370
Poliitika
lühendatud link
Eesti presidendivalimised 2016 (93)
32 0 0

Välisminister naases kolmapäeval Stockholmist kohtumiselt oma Läti, Leedu ja Rootsi kolleegidega.

TALLINN, 31. august — Sputnik. Välisminister Marina Kaljurand tunnistas kolmapäeval, et on pettunud Reformierakonna juhatuse otsuse pärast toetada valimiskogus presidendikandidaadina Siim Kallast, kuid oma edasisi plaane ta ei avanud.

"Muidugi, muidugi on pettumus! Jah, see on pettumus," ütles välisvisiidilt saabunud Kaljurand kolmapäeva ennelõunal Tallinna lennujaamas ajakirjanikele, teatas BNS.

Samas ei soovinud ta avada oma edasisi plaane, öeldes, et peab enne oma toetajatega olukorda arutama ja Reformierakonna juhi, peaminister Taavi Rõivasega rääkima.

"Kindlasti ma räägin oma toetajatega ja küsin ka Taavi Rõivase käest, miks ta sellise otsuse tegi ja pärast seda olen ma valmis kommentaare jagama. Mul ei ole teile täna rohkem midagi öelda," tunnistas Kaljurand.

Kaljuranna presidendikampaania meeskonna liige Andreas Kaju ütles BNS-ile, et Kaljurand naases kolmapäeval Stockholmist kohtumiselt oma Läti, Leedu ja Rootsi kolleegidega.

"Tallinnas kavatseb ta olukorda arutada oma toetajatega, samuti rääkida peaministriga, millised olid üllatava otsuse tegelikud tagamaad. Loodetavasti on pärastlõunaks selgust rohkem ja siis on võimalik ka sisulisemaid kommentaare anda," lisas Kaju.

 

Teema:
Eesti presidendivalimised 2016 (93)
Tagid:
valimised, president, Marina Kaljurand, Taavi Rõivas, Eesti

Peamised teemad