00:24 27. Mai 2018
Tallinn+ 21°C
Kuula otse
 • USD1.1675
 • RUB72.4935
Keskeakonna peakonter Toompeal

Keskerakonna lõhenemine on paratamatu

© Sputnik / Вадим Анцупов
Poliitika
lühendatud link
23 0 0

Keskerakonna fraktsiooni liige Peeter Ernits kinnitas laupäeval pärast volikogu, et partei lagunemine on paratamatu, kirjutab Postimehe veebiväljaanne.

TALLINN, 15. oktoober — Sputnik. "Leppimise sild murti täna ära. Nüüd on Eesti suurima erakonna lõhenemine paratamatu ja võimu kaotamine Tallinnas samuti," ütles Ernits Postimehele. "Seega ma ei ole kohe sugugi kindel, et Savisaar kandideerib sügisel kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjas."

Ernits märkis, et ta ei saa veel kommenteerida, kas Savisaar ise on selgelt välja käinud lubaduse luua oma nimekiri valimisteks, kuid ütles, et Savisaarele väga lähedal seisva isikuna julgeb ta selle plaani välja käia. Ernits lisas, et omavahel on kaalutud lisaks ka võimalust, et Savisaar loob uue erakonna, teatas BNS.

Keskerakonna fraktsiooni liige ja endine Tallinna volikogu esimees Toomas Vitsut rääkis Postimehele, et peab täiesti usutavaks plaani, et Savisaar sügisel Keskerakonna vastu oma nimekirjaga kandideerib. Võimalust, et Savisaar uue erakonna looks, pidas Vitsut ebarealistlikuks.

"Uus erakond nõuaks üsna palju raha ja isiklikku panust, ma ei pea seda reaalseks," nentis Vitsut.

 

 

Tagid:
Keskerakond, Edgar Savisaar

Peamised teemad

 • Anton Tšehhov ja tema abikaasa Olga Knipper

  Tšehhovi tegelastel pole piisavalt kirge, meelekindlust ega leegitsevaid tundeid. Kuid tema proosast tekkivaid judinaid ei tohiks segi ajada autori enese kannatustega.

  18
 • Briti fännid

  Ukraina võimude suhtes valitsev lugupidamatus annab tunnistust ainult Ukraina ametivõimude absoluutsest suutmatusest, nad ei ole autoriteediks isegi suhteliselt väikesele ja väga spetsiifilisele noorterühmale.

  49
 • Tallinna vanalinna päevad

  Tänavuste vanalinnapäevade avaetendus algab 30. mail kell 19 Raekoja platsil kaskadööride retkega ratta seljas Pühavaimu tornist Raekoja torni ja sajandit kolmveerand tunniga läbi keriva lavastusega.

  11