21:40 25. September 2017
Tallinn+ 16°C
Kuula otse
Keskeakonna peakonter Toompeal

Keskerakonna lõhenemine on paratamatu

© Sputnik / Вадим Анцупов
Poliitika
lühendatud link
23 0 0

Keskerakonna fraktsiooni liige Peeter Ernits kinnitas laupäeval pärast volikogu, et partei lagunemine on paratamatu, kirjutab Postimehe veebiväljaanne.

TALLINN, 15. oktoober — Sputnik. "Leppimise sild murti täna ära. Nüüd on Eesti suurima erakonna lõhenemine paratamatu ja võimu kaotamine Tallinnas samuti," ütles Ernits Postimehele. "Seega ma ei ole kohe sugugi kindel, et Savisaar kandideerib sügisel kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjas."

Ernits märkis, et ta ei saa veel kommenteerida, kas Savisaar ise on selgelt välja käinud lubaduse luua oma nimekiri valimisteks, kuid ütles, et Savisaarele väga lähedal seisva isikuna julgeb ta selle plaani välja käia. Ernits lisas, et omavahel on kaalutud lisaks ka võimalust, et Savisaar loob uue erakonna, teatas BNS.

Keskerakonna fraktsiooni liige ja endine Tallinna volikogu esimees Toomas Vitsut rääkis Postimehele, et peab täiesti usutavaks plaani, et Savisaar sügisel Keskerakonna vastu oma nimekirjaga kandideerib. Võimalust, et Savisaar uue erakonna looks, pidas Vitsut ebarealistlikuks.

"Uus erakond nõuaks üsna palju raha ja isiklikku panust, ma ei pea seda reaalseks," nentis Vitsut.

 

 

Tagid:
Keskerakond, Edgar Savisaar

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Psühhoterapeut Vladimir Kukk rääkis portaali Sputnik Eesti lugejatele, kuidas käituda, kui olete osutunud netikurikaelte ohvriks, ja kuidas edaspidist kiusamist vältida.

  6
 • EL toidab Lätit riknenud toiduainetega, illustratiivne foto

  Oleme need, mida sööme. Õigemini need, mille ära seedisime ja alles jäi. Selles mõttes toimub Baltimaades pärast Euroopa Liitu astumist alati midagi uskumatut. Mis on ka ilmselge

  46
 • Udmurditar Mush Nadi

  Vähemusrahvuse nädala lõpuüritusel kohtus portaal Sputnik Eesti udmurditari, Valgetähe V klaasi teenetemärgi kavaleriga, sõnastuse kohaselt „kirjaniku ja tõlkijaga, kes on andnud panuse udmurdi-eesti kultuurisidemete arendamisse“

  26