17:57 26. Mai 2017
Tallinn+ 18°C
Kuula otse
Keskkonnaministeeriumis tervitati ministri jätkamist 1000-eurose peoga. Foto on illustratiivne

Pidu katku ajal

© Sputnik / Владимир Вяткин
Poliitika
lühendatud link
2420

Keskkonnaministeeriumis korraldati kolmapäeval suupistete ja jookidega kogunemine seoses valitsusvahetusega, ehkki keskkonnaminister Marko Pomerants jäi ka uues valitsuses oma kohale.

TALLINN, 28. november — Sputnik. Ministeerium oli tellinud catering-firmalt 1071-euro eest toite ja jooke, selgub dokumendiregistrist.

"Keskkonnaministeeriumis toimus möödunud kolmapäeval kogunemine, kus tutvustati uue valitsuse prioriteete keskkonna valdkonnas ja eesmärke keskkonnaministeeriumi valitsemisalale," ütles ministeeriumi avalike suhete osakonna juhataja Liis Raadla BNS-ile. "Samuti tervitati uue valitsuse ametisse astumist ja keskkonnaministri naasmist," lisas ta.

Martin Repinski jätkab maaeluministrina
© Sputnik / Евгений Ашихмин

Kogunemisel osalesid lisaks ministeeriumi inimestele ka töötajad haldusala asututest, pakuti alkoholivaba siidrit, mõned soolased ja magusad suupisted, jäävett. Üritusel osales umbes 150 inimest, täpsustas ministeeriumi esindaja.

Isamaa ja Res Publica Liidu poliitik Pomerants oli keskkonnaminister ka 2015. aasta aprillis ametisse astunud Taavi Rõivase teises valitsuses. Samal kohal jätkab Pomerants ka eelmisel nädalal tööd alustanud Jüri Ratase valitsuses.

Tagid:
pidu, catering-firma, Keskkonnaministeerium, Marko Pomerants

Peamised teemad