01:30 26. September 2017
Tallinn+ 11°C
Kuula otse
Tallinna Linnavolikogu

SDE fraktsioon nõuab Kallo lahkumist

© Wikipedia / Dilas25
Poliitika
lühendatud link
1510

Tallinna keskerakondlasest linnavolikogu esimees peaks teisipäeval esitatud korruptsioonisüüdistuse tõttu ise tagasi astuma, ütles linnavolikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) fraktsiooni esimees Anto Liivat.

TALLINN, 30. november — Sputnik. "Altkäemaksu võtmisele kaasaaitamise süüdistus on tõsine asi ja peaks olema iseenesestmõistetav, et Kalev Kallo taandab ennast päevapealt Tallinna linnavolikogu juhi kohalt," ütles Liivat ning lisas, et nii saab Kallo ühtlasi keskenduda enda õiguste kaitsmisele, edastas BNS.

"Kui Kallo neljapäeval toimuval istungil ise ametist tagasi ei astu, algatame volikogus tema umbusaldamise ja kutsume teiste opositsioonierakondade ning Tallinnast hoolivaid ausameelseid keskfraktsiooni saadikuid umbusaldusavaldusega ühinema," märkis ta.

Teisipäeval esitas riigiprokurör süüdistuse kuritegude toimepanemises Edgar Savisaarele, Keskerakonnale, Tallinna linnavolikogu esimehele Kalev Kallole, lisaks veel linnavalitsuse endisele nõunikule ja viiele ettevõtjale. Süüdistus puudutab altkäemaksu ja keelatud annetusi ning omastamist.

Samal teemal

Savisaare süüasja süüdistusakt jõudis kaitsjateni
Tagid:
süüdistus, lvolikogu, SDE, Keskerakond, Anto Liivat, Kalev Kallo, Tallinn

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Psühhoterapeut Vladimir Kukk rääkis portaali Sputnik Eesti lugejatele, kuidas käituda, kui olete osutunud netikurikaelte ohvriks, ja kuidas edaspidist kiusamist vältida.

  7
 • EL toidab Lätit riknenud toiduainetega, illustratiivne foto

  Oleme need, mida sööme. Õigemini need, mille ära seedisime ja alles jäi. Selles mõttes toimub Baltimaades pärast Euroopa Liitu astumist alati midagi uskumatut. Mis on ka ilmselge

  52
 • Udmurditar Mush Nadi

  Vähemusrahvuse nädala lõpuüritusel kohtus portaal Sputnik Eesti udmurditari, Valgetähe V klaasi teenetemärgi kavaleriga, sõnastuse kohaselt „kirjaniku ja tõlkijaga, kes on andnud panuse udmurdi-eesti kultuurisidemete arendamisse“

  27