05:23 20. Jaanuar 2018
Tallinn-2°C
Kuula otse
Mailis Reps

Reps palus vabandust

© Sputnik / Вадим Анцупов
Poliitika
lühendatud link
Meedialahingud (135)
25363

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnistas, et ta eksis Sputnikule intervjuu andmisest rääkides

TALLINN, 21. veebruar — Sputnik. «Mul on väga kahju ja vabandan tekkinud segaduse pärast. Tõepoolest eksisin ka Postimehele kommentaari andes. Tahan rõhutada, et Sputnikuga seoses pole põhimõtted muutunud ja ma ei kavatse neid muuta. Paraku tundub, et hetkel saab see portaal enam tähelepanu kui seda väärib,» ütles Reps kommentaariks Sputnik Eesti antud intervjuu ümber tekkinud segaduse kohta, teatas Postimees.

Kaitsepolitsei hoone Tallinnas
© Sputnik / Вадим Анцупов

Minister lisas, et kuigi ta ei taha ennast õigustada, lisab siiski selgituseks, et andis tollel päeval intervjuusid kuni kümnele väljaandele, seetõttu tähelepanu hajus ja ta ei registreerinud, et nende seas oli ka Sputnik ja mis tüüpi kanaliga oli tegu.

«Lähtun muidugi sellest, et püüan jälgida tähelepanelikumalt, milline ajakirjandusväljaanne minuga vestelda soovib. Samas olen 15 aastat olnud poliitik, kes on ajakirjandusele olnud avatud, võtnud kõnesid vastu suhtekorraldajate vahenduseta ning vastanud ajakirjanike küsimustele. Selles osas palun seda mitte pahaks panna, et soovisin ja soovin olla ka edaspidi ajakirjanikele avatud. Kuid nagu mainisin, püüan jälgida seda kõike täpsemalt,» lausus Reps.

Teema:
Meedialahingud (135)
Tagid:
Holokausti mälestuspäev, minister, Haridus- ja teadusministeerium, Sputnik Eesti, Sputnik, Mailis Reps, Eesti

Peamised teemad