06:01 16. Veebruar 2019
Kuula otse
 • USD1.1260
 • RUB75.0816
Yana Toom

Karilaid: kui Toom samamoodi jätkab, ei näe ma tal Keskerakonnas kohta

© Фото: Facebook / Яна Тоом
Poliitika
lühendatud link
4441

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid kritiseeris pühapäeval taas parteikaaslast Yana Toomi ning avaldas arvamust, et kui eurosaadik endisel viisil jätkab, siis tema isiklikult Toomil kohta Keskerakonnas ei näe

TALLINN, 15. mai — Sputnik. Teema sai uuesti alguse sellest, et Toom ei olnud rahul aasta ema statuudiga. Tema heitis oma pöördumises aga tiitli väljaandjatele ette seda, et mitte kunagi ei ole aasta emaks valitud Eesti Vabariigi alalist elanikku, kes on Vene Föderatsiooni kodanik või halli passi omanik, edastas ERR.

Peaminister Jüri Ratas
© Sputnik / Алексей Витвицкий

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid aga ütles "Aktuaalsele kaamerale", et Toom teeb valimiskampaaniat.

"Ta teeb väga kitsalt enda valimiskampaaniat ja mulle tundub, et Yana Toom on pigem Interrinde vaimuga poliitik kui Rahvarinde vaimuga ja mis temast saab Keskerakonnas, seda näitab ka lähitulevik," lausus Karilaid.

Karilaid ütles reedel Yana Toomi, Olga Ivanova ja Oudekki Loone pöördumist Jüri Ratasele kommenteerides, et kui koostööd ei tehta, tuleb teha järeldusi valimisnimekirjade koostamisel.

 

Samal teemal

Erakonnakaaslased kutsuvad peaministrit korrale
Ivanova: andsin truudusvande demokraatlikule Eestile
Ratas: 9. mai tähendab Eestile ränga okupatsiooni jätkumist
Grigorjan: partei ei ole soldatirood
Rafik Grigorjan: meedia töötab võimu huvides
Grigorjan kommenteeris skandaali seoses Repsi intervjuuga
Tagid:
keskerakond, Olga Ivanova, Yana Toom, Oudekki Loone, Jaanus Karilaid

Peamised teemad

 • Eesti ja Venemaa välisministeerium pidasid poliitilisi konsultatsioone, illustreeriv

  Eesti-Vene kahepoolsete suhete osas nõustusid pooled, et mitmes valdkonnas on koostöö hea, näiteks kultuuri, piiriülese koostöö, piiriveekogude kaitse ja säästliku kasutamise alal ning inimestevaheliste kontaktide edendamisel.

  34
 • BBC produtsent: NATO-s teatakse Süüria keemiarünnaku lavastusest, illustreeriv foto

  Võltslavastus Douma haiglas osutus piisavaks, et Süüriale löök anda. Huvitav, kas läänemaailma liidrid vähemasti suveräänsele riigile kallaletungi pärast vabandust paluvad? Ehkki vabandamisest üksi on siin ilmselt vähe...

  22
 • Venemaa on USA tulevase presidendi juba valinud, illustreeriv foto

  Ameerikas algas sisuliselt juba 2020. aasta presidendivalimiste kampaania. Vähemalt Demokraatlikus parteis, kus presidendikandidaadi kohale on oodata uskumatut rebimist. Tänapäeval ei toimu Ameerika Ühendriikides ühtki kampaaniat ilma "Venemaa sekkumiseta". Nii ka seekord.

  27