10:03 21. September 2017
Tallinn+ 9°C
Kuula otse
Jüri Ratas oli Savisaare teemat kommenteerides pahura olemisega

Ratas: Savisaar sobib Tallinna esinumbriks

© AFP 2017 / FREDERICK FLORIN
Poliitika
lühendatud link
KOV volikogu valimised 2017 (70)
21 0 0

Keskerakonna esimees Jüri Ratas põhjendas Edgar Savisaarele ettepaneku tegemist Tallinna üldnimekirjas esinumbriks asumiseks tema Tallinna linnale tehtud teenetega

TALLINN, 13. juuli — Sputnik. Ratas ütles valitsuse pressikonveretsil ajakirjanike küsimustele vastates, et Savisaarele on tõepoolest tehtud ettepanek Tallinna üldnimekirja esinumbrina kandideerida.

Ratas oli Savisaare teemat kommenteerides pahura olemisega ja andis väga kidakeelseid vastuseid, vahendab ERR. Kahel korral küsiti Rataselt, mis põhjusel Savisaarele esinumbri kohta pakutakse. Mõlemal korral vastas Ratas väga lakooniliselt ja täpselt sama sõnastusega. "Piisavalt panustanud Tallinna arengusse."

Politoloog: Keskerakond võib hakata jälle mõtlema absoluutse võidu peale >>

Samuti kommenteeris teemat siseminister Andres Anvelt (SDE), kelle sõnul siseministrina ei saa ta kedagi keelata valimistel kandideerida, aga eraisikuna jahmatas see uudis tedagi.

Eurosaadik Yana Toom on öelnud, et tema tegi ettepaneku, et Savisaarest võiks saada Tallinna esinumber.

Teema:
KOV volikogu valimised 2017 (70)
Tagid:
valimised, Sotsiaaldemokraatlik Erakond, Keskerakond, Andres Anvelt, Yana Toom, Edgar Savisaar, Jüri Ratas

Peamised teemad

 • Peaminister Jüri Ratas kohtus Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga

  Peaminister Jüri Ratas arutas kolmapäeval Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga, kuidas ta soovib edasi liikuda ambitsioonikate ideedega, mille käis välja nädala eest kõnes Euroopa Parlamendi ees.

  4
 • Sputniku videosillast osavõtjad

  Poliitikaeksperdid on veendunud, et ka pärast Venemaa sõjaväelaste väljaviimist Valgevene territooriumilt jätkavad lääne poliitikud neid ühisõppusi teravalt kritiseerima

  21
 • Rein Müllerson

  Rahvusvahelise meediaklubi Formaat A3 kutsel Krimmi külastanud Tallinna Õigusinstituudi direktor, õigusteaduste doktor professor Rein Müllerson rääkis oma visioonist tänase maailma poliitilise olukorra suhtes.

  46