23:45 18. Veebruar 2018
Tallinn-8°C
Kuula otse
Trump annab välja „libameedia aastaauhinnad“, illustartiivne foto

Trump annab välja "libameedia aastaauhinnad"

© REUTERS / SHANNON STAPLETON
Poliitika
lühendatud link
1720

USA president Donald Trump teatas, et annab välja "auhinnad" aasta kõige valelikemaile ja korrumpeerunumaile meediaväljaannetele

TALLINN, 3. jaanuar — Sputnik. "Kuulutan välja autasud aasta kõige valelikemaile ja korrumpeerunumaile meediaväljaannetele esmaspäeval kell 17.00 (meie aja järgi teisipäeval kell 00.00). Erinevates kategooriates auhinnad antakse libameediale alatuse ja viletsate reportaažide eest. Jälgige uudiseid!" kirjutas Trump oma Twitteri kontol, edastab RIA Novosti.

Trump alustas juba valimiskampaania ajal sõda peavoolumeediaga, mis edastas tema sõnutsi libauudiseid. Valdav enamus meediast toetas valimiste ajal Trumpi vastaskandidaat Hillary Clintonit ja säilitas administratsiooni suhtes äärmiselt negatiivse hoiaku ka uue presidendi ametisseastumise järel.

Trump nõustub USA ajakirjanduse "opositsiooniparteiks" liigitamisega >>

Trump ründab regulaarselt Twitteris selliseid enda suhtes kriitiliselt häälestatud väljaandeid, nagu New York Times, Washington Post ja telekanal CNN.

Igaühel oma meedia: Putin õnnitles, Trump sõimas >>

Tagid:
korrumpeerunud, valelik, libauudis, auhind, peavoolumeedia, meedia, Donald Trump, USA

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Mõneks ajaks vaibunud retoorika "rahulembese" NATO ja "agressiivse" Venemaa vastasseisust sai uue hoo seoses USA otsusega moderniseerida Venemaa piiride lähedal asuvaid baase ja suurendada eelpaigutatud relvade, laskemoona ja tehnika hulka.

  53
 • Lähipäevil tuleb kohati 22 kraadi külma. Illustreeriv foto

  Viimastel päevadel valitsenud pakaseline ilm saab jätku ka uuel nädalal, kui kohati võib õhutemperatuur langeda koguni 22 miinuskraadini.

  35
 • Venemaa sõjaväelastele anti soovitus mitte kasutada suhtlusvõrgustikke

  Venemaa sõjaväelastele anti soovitus mitte kasutada suhtlusvõrgustikke Odnoklassniki, VKontakte, Facebook ja teisi sedalaadi veebikeskkondi, teatas ajaleht Izvestja osundusega kaitseministeeriumile.

  41