04:51 19. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1833
  • RUB89.1439
Poliitika
lühendatud link
Putini ja Trumpi kohtumine Helsingis (46)
48 0 0

Donald Trump väitis ajakirjanikele, et on valmis kohtumiseks Venemaa presidendi Vladimir Putiniga.

TALLINN, 6. juuli — Sputnik. Donald Trump teatas Vladimir Putiniga kohtumise lävel, et "kõik läheb suurepäraselt" ja et "head suhted Venemaaga – see pole sugugi paha, vaid hea," teatab RIA Novosti.

"Ma kohtun varsti Putiniga. Ja me teeme seda kenasti… Oh neid rumalaid inimesi, kuidas neile veel seletada, et head suhted Venemaaga, Hiinaga, mis tahes teise riigiga on hea ega ole sugugi paha," teatas ta Montanas esinedes.

Trump reedab kõik — kaks vaadet Helsinki kohtumisele>>

Donald Trump väitis ajakirjanikele, et on valmis kohtumiseks Venemaa presidendi Vladimir Putiniga.

"Kas ma olen valmis? Ma olen täiesti valmis, Ma olen valmistunud selleks kogu oma elu!" teatas Trump esinemisel rahvakoosolekul Montanas. Selle kandis üle telekanal Fox News.

Kohtumine Helsingis

Eelnevalt sai teatavaks, et Putin ja Trump kohtuvad 16. juulil Helsingis. Kremlist teatati, et kahe riigijuhi tippkohtumisel kavatsetakse arutada kahepoolsete suhete edasise arengu perspektiive ning aktuaalseid rahvusvahelisi päevakorraküsimusi.

Putinil on see, mida Trump ihaldab ja poolakad kardavad>>

Sellest saab Putini ja Trumpi esimene täisformaadis ametlik kahepoolne kohtumine, mis pole võrreldav muude tippkohtumistega. Aasta tagasi kohtusid nad esmakordselt Hamburgis G20 nõupidamise raames, seejärel suhtlesid põgusalt Vietnamis 2017. aasta novembris toimunud APEC-i tippkohtumisel.

Teema:
Putini ja Trumpi kohtumine Helsingis (46)
Tagid:
Vladimir Putin, Donald Trump, Venemaa, USA

Peamised teemad