10:29 29. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1727
  • RUB92.3025
Poliitika
lühendatud link
Putini suur pressikonverents 2018 (8)
8720

Venemaa riigipea - vaatamata äärmiselt erinevale suhtumisele tema poliitkasse - isik, kelle nimi on antud tervele ajajärgule Venemaa arengus, leiab politoloog Jevgeni Golikov.

TALLINN, 23. detsember — Sputnik. "Seda tuleb silmas pidada ja asjaoluga peavad arvestama absoluutselt kõik, sealhulgas meie oma Eesti poliitikud," ütles ta Sputnik Eesti pressikeskuse ümarlauas, mis oli samuti pühendatud Vladimir Putini suurele pressikonverentsile Moskvas.

Peskov seletas Putini kõnepruuki "ärgu pärast vigisegu" >>

Golikovi sõnul tõestas president end taas suurepärase taktikuna, kes on ka üliheas füüsilises vormis ja hea reaktsiooniga teravmeelne inimene. Ekspert märkis, et Venemaa president suudab end näidata ja publikule meeldida.

"Putin, kes päästis Venemaa lagunemisest, on endale juba ajaloos koha loonud," lisas Golikov.

Nagu Sputnik Eesti juba kirjutas, peeti Vladimir Putini neljateistkümnendat suurt pressikonverentsi 20. detsembril Moskva Presnenskaja kaldapealse rahvusvahelises kaubanduskeskuses.

© Sputnik / Евгений Биятов

Üritusele akrediteeriti 1702 ajakirjanikku – mis on iga-aastaste pressikonverentside ajalooline rekord. 3 tunni ja 45 minuti jooksul vastas Putin 61 küsimusele.

"Vladimir Putini pressikonverents toimub alati avatuse õhkkonnas," märkis Sotsiaalmajanduslike ja poliitiliste uuringute instituudi ekspertnõukogu liige, politoloog Aleksei Zudin.

Tema sõnul on pressikonverents Putinile töövahend, mis võimaldab vastata kõige pakilisematele ja valusamatele küsimustele.

Ekspert: miks Putinile Ukraina kohta vähe küsimusi esitati >>

"Vladimir Putini poliitilise stiili eripära on avatus ja orientatsioon praktilisele tulemusele. Ja antud juhul oli delikaatsete ja ebameeldivate küsimuste valik tegelikult osa Venemaa presidendi firmastiilist," ütles ekspert.

Teema:
Putini suur pressikonverents 2018 (8)

Samal teemal

Isegi hiinlased hääletaksid Putini poolt
"Leningradi paadimees". USA-s selgus universumi "peahäkker"
Oheliku otsas Macron tahaks olla nagu Putin
Tagid:
Venemaa, Eesti, poliitika, Vladimir Putin

Peamised teemad