04:50 15. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1375
  • RUB80.8370
Poliitika
lühendatud link
2019. aasta Riigikogu valimised (94)
106 0 0

Pühapäeval, 3. märtsil toimuvad Eesti Vabariigi riigikogu valimised. Seekordsete parlamendivalimiste eripära ja uue valitsuskoalitsiooni võimalikud tegevused on esmaspäeval, 4. märtsil Sputnik Eesti pressikeskuses toimuva ümarlaua arutelu teema.

TALLINN, 2. märts - Sputnik. Mis jääb Eesti elanikele meelde 2019. aasta parlamendivalimistest, kas nende tulemused olid prognoositavad, milliseid üllatusi võib oodata koalitsiooniläbirääkimistelt, arutlevad ümarlaua külalised Sputnik Eesti pressikeskuses järgmisel päeval pärast valimisi, 4. märtsil kell 14.00.

Uuring: eelhääletuse võis võita Reformierakond >>

On teada, et peamine võitlus häälte üle käib kahe juhtiva jõu – kesk- ja reformierakondlaste vahel, kuid ka teised võivad ootamatuid tulemusi näidata.

Ümarlaual osalevad:

  • Riigikogu liige Olga Ivanova;
  • Riigikogu liige Märt Sults;
  • Eesti Roheliste Nõukogu liige Olev-Andres Tinn.

Eesti ajakirjanikel on võimalus ümarlaua osalejatele otse küsimusi esitada.

Akrediteerimisteave:

Palume teatada meile oma soovist üritusel osaleda kuni esmaspäeva, 4. märtsi kella 13.30-ni e-posti aadressil: o.andronik@sputniknews.com, märkides osaleja ees- ja perekonnanime, esindatava meediaväljaande ja ametikohta.

Eesti parteide valimisreklaam
© Sputnik / Аллан Хантсом

Pressikeskuse aadress: Paavli 1/Kopli 33, Tallinn.

Ürituse töökeel on vene keel.

Sputnik Eesti pressikeskuse produtsent - Olga Andronik, +372 514 7592, o.andronik@sputniknews.com

Sputnik Eesti pressikeskus on kaasaegne, kõrgtehnoloogiline, multimeedia infoplatvorm, mis on varustatud kõige kaasaegsema sisseseadega ja võimaldab läbi viia videokonverentse samaaegselt erinevates maailma linnades. Sellised võimalused aitavad arendada professionaalset ajakirjandust ja edendada teabe laialdast vahetamist ja levitamist.

Sputnik Eesti pressikeskus kutsub üles koostööle, andes võimaluse korraldada pressikonverentse kõige olulisemates sisepoliitilistes ja rahvusvahelistes küsimustes.

Sputnik Eesti Pressikeskus Tallinnas
© Sputnik / Deniss Grabussov
Sputnik Eesti Pressikeskus Tallinnas
Teema:
2019. aasta Riigikogu valimised (94)
Tagid:
ümarlaud, poliitika, Riigikogu, valimised, Sputnik Eesti pressikeskus

Peamised teemad