02:07 14. Oktoober 2019
Kuula otse
  • USD1.1043
  • RUB70.8034
Ettev]tja Maksim Nikolajev

Haakristi värvinud mees: keegi peale Sputnik Eesti ei kuulanud mind ära

© Sputnik / Вадим Анцупов
Poliitika
lühendatud link
74 0 0

Ettevõtja Maksim Nikolajev rääkis portaalile Sputnik Eesti oma kogemustest suhtlemisel Eesti meediaga pärast seda, kui ta märtsis, protestiks Keskerakonna moodustatud koalitsiooni vastu erakonna esinduse fassaadile haakristi värvis.

TALLINN, 2. mai — Sputnik.  Programmis "Tundlik poliitika" (v.k. "Нежная политика" – toim.) ütles Maksim Nikolajev, et Keskerakond on oma valijate huvid reetnud ta on Keskerakonnas sügavalt pettunud ja tahtis erakonna peakorteri esinduse seinale haakristi värvimisega protesti väljendada. 

Keskerakond kaitseb sõnades küll oma valijate üldinimlikke väärtusi ja põhimõtteid, kuid võimule tulles lõi koalitsiooni EKRE ja Isamaaga ning taganes nendest põhimõtetest, ütles poliitik. 

Nikolajev märkis kahetsusega, et kohalik meedia, teiste hulgas Delfi, kas ei saanud või ei tahtnud olukorda mõista ja ilmutas äärmiselt madalat professionaalsust.

"Delfi venekeelse versiooni peatoimetaja Kukuškin moonutas paljusid fakte minu kohta ja nimetas mind vihaõhutajaks. Lisaks oli kogu minu kohta käiv materjal esitatud niivõrd ebaprofessionaalselt, et lugejale polnud üldse arusaadav, kes keda ründas," ütles Nikolajev, lisades, et mitte keegi peale Sputnik Eesti ei andnud talle võimalust oma seisukohta kaitsta.

Tagid:
Delfi, Keskerakond, protestija, haakrist

Peamised teemad