16:59 20. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1785
  • RUB91.4401
Poliitika
lühendatud link
93 0 0

 Eesti peaminister Jüri Ratas osaleb rahvusvahelisel konverentsil Yellowstone Weekend 2019. See on konverents kuhu pääsevad vaid äravalitud.

Julia Kalinina 17. juulist kuni 22. juulini viibib Eesti valitsusjuht Jüri Ratas Ameerika Ühendriikides, kus ta osaleb suletud rahvusvahelisel konverentsil Yellowstone Weekend 2019.

Yellowstone Weekend 2019 konverentsile on valitsuse pressiteenistuse teatel kutsutud riigipead, ärimehed ja teadlased arutamaks maailmas toimuvaid geopoliitilisi sündmusi, infoühiskonna küsimusi ja selliseid kõiki erutavat probleemi nagu kliimamuutus ning sellega seonduv. Yellowstone Weekend toimub kaheksandat korda.

Kui peaminister ei ole riigis, täidab tema ülesandeid traditsiooniliselt siseministeeriumi juht ja Eesti Konservatiivse Rahvapartei (EKRE) juht Mart Helme. Kuid 18. juulil peaks siseminister olema Helsingis, osalemaks Euroopa Liidu õiguskaitseasutuste juhtide mitteametlikul kohtumisel.

Sputnik Eesti on juba kirjutanud, et see ei ole esimene kord, kui Jüri Ratas on kutsutud osalema suletud rahvusvahelistel kohtumistel. Nii on näiteks Eesti valitsuse juht kaks korda osalenud Bilderbergi klubi koosolekutel, mida mõned salajasuse teooriate toetajad arvavad "salajase maailma valitsuse" hulka.

Samal teemal

Jüri Ratas arutas Federica Mogheriniga Euroopa välispoliitilisi sõlmteemasid
Mart Helme valiti taas EKRE esimeheks
Peaminister Jüri Ratas Dubais: tuleviku digiühiskond on inimkeskne
Politoloog leiab, et Mart Helme võib Eesti ja Euroopa Liidu tülli ajada

Peamised teemad