07:36 18. August 2019
Kuula otse
 • USD1.1076
 • RUB73.3855
Lumesadu Tallinnas

Tihe lumevaip muutis liiklusolud keeruliseks

© Sputnik / Владимир Новиков
Olukord teedel
lühendatud link
6610

Öösel Põhja-Eestis maha sadanud tihe lumevaip on muutnud liiklemise keeruliseks nii autojuhtidele kui ka jalakäijatele. Lumesadu jätkub ka eeloleval päeval.

TALLINN, 5. märts — Sputnik. Teisipäeva, 5. märtsi hommikul kella 6 paiku jätkus Tallinnas tihe lumesadu, edastas ERR. Kui suuremad teed olid hommikul suhteliselt puhtaks lükatud, polnud väiksematele tänavatele sahad veel jõudnud. See muudab liiklemise nii autojuhtidele kui ka jalakäijatele keeruliseks.

Снегопад в Таллинне
© Sputnik / Александр Заболотный
Lumesadu Tallinnas.

"Teeolud tõesti keerulised," teatas sotsiaalmeedias Põhja politseiprefektuuri prefekt Kristian Jaani. "Ka meie autod ei saanud hommikul Keila politseimaja hoovist välja, labidas aitas. Tallinnas mõni auto kinni ja takistab liiklust. Partnerite sõnul koristusmasinad kõik töös."

Ka eeloloeval päeval tuleb pilves ilm. Sajab nii lund, lörtsi kui ka vihma, on jäidet.

Снегопад в Таллинне
© Sputnik / Александр Заболотный
Lumesadu Tallinnas.

Loode poolt alates läheb sadu kõikjal üle lumeks ja taandub järk-järgult ida poole. Õhtul lääne poolt alates pilvisus hõreneb ja sadu lakkab.

Eeloleva nädala algus toob taas kuni 10 külmakraadi>>

Õhutemperatuur on -2 kuni +4°C, keskpäevaks langeb Põhja-Eestis, pärastlõunaks ka Kesk- ja õhtuks Kagu-Eestis -1 kuni -5°C-ni. Õhtul jätkub kiire külmenemine. Teedele tekib kiilasjää.

Tagid:
Tallinn, politsei, lumi, ilm

Peamised teemad

 • Sajandi palavaim juulikuu läks Eestist mööda, illustreeriv foto

  Nagu selgub, elas maakera rahvastik tänavu üle inimkonna ajaloos teadaolevalt kõige palavama juulikuu. Euroopa ja USA ilmastikuteadlased on ühel meelel, et kõiki soojarekordeid kogu maailma ulatuses võib lugeda peaaegu terve Celsiuse kraadi võrra ületatuks.

  25
 • Листовка Партии реформ и флажок Эстонии

  Laupäeval erakonna suvepäevade kogunenud Reformierakonna juhatus otsustas teha ettepaneku riigikogu erakorralise istungi kokkukutsumiseks, et teha ettepanek avaldada peaminister Jüri Ratase valitsusele umbusaldust.

  63
 • Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev

  Kui palju lapsi istub uuel õppeaastal esimest korda koolipinki, millistes pealinna koolides tehakse remonti ja kas linn on valmis Ukrainast pärit koolilaste sissevooluks, rääkis Sputnik Eestile Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

  37