10:08 20. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1833
  • RUB89.1439
Olukord teedel
lühendatud link
8510

Öösel Põhja-Eestis maha sadanud tihe lumevaip on muutnud liiklemise keeruliseks nii autojuhtidele kui ka jalakäijatele. Lumesadu jätkub ka eeloleval päeval.

TALLINN, 5. märts — Sputnik. Teisipäeva, 5. märtsi hommikul kella 6 paiku jätkus Tallinnas tihe lumesadu, edastas ERR. Kui suuremad teed olid hommikul suhteliselt puhtaks lükatud, polnud väiksematele tänavatele sahad veel jõudnud. See muudab liiklemise nii autojuhtidele kui ka jalakäijatele keeruliseks.

Снегопад в Таллинне
© Sputnik / Александр Заболотный
Lumesadu Tallinnas.

"Teeolud tõesti keerulised," teatas sotsiaalmeedias Põhja politseiprefektuuri prefekt Kristian Jaani. "Ka meie autod ei saanud hommikul Keila politseimaja hoovist välja, labidas aitas. Tallinnas mõni auto kinni ja takistab liiklust. Partnerite sõnul koristusmasinad kõik töös."

Ka eeloloeval päeval tuleb pilves ilm. Sajab nii lund, lörtsi kui ka vihma, on jäidet.

Снегопад в Таллинне
© Sputnik / Александр Заболотный
Lumesadu Tallinnas.

Loode poolt alates läheb sadu kõikjal üle lumeks ja taandub järk-järgult ida poole. Õhtul lääne poolt alates pilvisus hõreneb ja sadu lakkab.

Eeloleva nädala algus toob taas kuni 10 külmakraadi>>

Õhutemperatuur on -2 kuni +4°C, keskpäevaks langeb Põhja-Eestis, pärastlõunaks ka Kesk- ja õhtuks Kagu-Eestis -1 kuni -5°C-ni. Õhtul jätkub kiire külmenemine. Teedele tekib kiilasjää.

Tagid:
Tallinn, politsei, lumi, ilm

Peamised teemad