05:22 17. Juuli 2019
Kuula otse
 • USD1.1223
 • RUB70.3975
Liiliad.

Kallid, lahked, hellad – meie kõigi poolt armastatud naised!

© FreeImages / Lisa Schulte
Ühiskond
lühendatud link
6520

Uudisteportaali Sputnik Eesti kogu kollektiivi, eriti selle meespere õnnitleb teid kõiki kevadise naistepäeva puhul!

TALLINN, 8. märts — Sputnik. Soovime teile palju õnne, armastust, harmooniat ja heaolu! Las saabuv kevad õitseb mitte ainult tänavail, vaid ka teie kodudes ja südameis. Jääge hurmavateks alati, kinkige oma armastust, naeratusi ja õrnust oma lähedastele! Soovime, et iga naine teaks iga minut 365 päeva aastas, et ta on kaunis, kordumatu, kütkestav, tark ja ihaldusväärne!

8. märts on vaid ettekääne, et kõigele sellele meeste tähelepanu pöörata. Me oleme loomulikult tänulikud teile, Clara Zetkin, Rosa Luxemburg ja eriti „supipoti mässust" osavõtjatele daamidele, kes ämbrite ja kaussidega kolistades tulid Chicago tänavatele ajaloo esimesel protestimarsile. Olete nõus, kui vahva see on, et täna saame me töötada praktiliselt kõikidel kutsealadel, tõusta karjääriredelil meestest mööda, ajada äri ja istuda parlamentides. See on tore, et meil on selleks õigus, kuid see pole peamine. Kõige tähtsam on rahu perekonnas ja kogu maailmas. Armastage ja olge armastatud!

Peamised teemad

 • Türgi ja S-400: tõrksa taltsutamine ei õnnestunud

  Venemaa seniitraketikompleksi S-400 jõudmine Türgisse sõjaväelise riigipöördekatse kolmanda aastapäeva eel – võimuhaaramiskatse toimus 16. juulil 2016 – ei ole mitte sümboolne kokkusattumus, vaid Ankara otsene ja karm vastus Washingtoni survele ja välise juhtimise katsetele, selgitab sõjaline vaatleja Aleksandr Hrolenko.

  27
 • Kreenholmi tehaste hooned Narvas

  Baltnews meenutab kahe kunagise Eesti suurettevõtte – Tallinna Masinaehitustehase ja Kreenholmi Manufaktuuri saatust.

  37
 • Aleksander Nosovits

  Venemaa majandusteadlane ja politoloog Aleksandr Nossovitš rääkis Sputnik Eestile, miks Balti riikide poliitikud ei täida oma lubadustest lahkuda Euroopa Nõukogu Parlamentaarsest Assambleest.

  31