08:07 18. August 2018
Kuula otse
 • USD1.1391
 • RUB76.8166
Liiliad.

Kallid, lahked, hellad – meie kõigi poolt armastatud naised!

© FreeImages / Lisa Schulte
Ühiskond
lühendatud link
5520

Uudisteportaali Sputnik Eesti kogu kollektiivi, eriti selle meespere õnnitleb teid kõiki kevadise naistepäeva puhul!

TALLINN, 8. märts — Sputnik. Soovime teile palju õnne, armastust, harmooniat ja heaolu! Las saabuv kevad õitseb mitte ainult tänavail, vaid ka teie kodudes ja südameis. Jääge hurmavateks alati, kinkige oma armastust, naeratusi ja õrnust oma lähedastele! Soovime, et iga naine teaks iga minut 365 päeva aastas, et ta on kaunis, kordumatu, kütkestav, tark ja ihaldusväärne!

8. märts on vaid ettekääne, et kõigele sellele meeste tähelepanu pöörata. Me oleme loomulikult tänulikud teile, Clara Zetkin, Rosa Luxemburg ja eriti „supipoti mässust" osavõtjatele daamidele, kes ämbrite ja kaussidega kolistades tulid Chicago tänavatele ajaloo esimesel protestimarsile. Olete nõus, kui vahva see on, et täna saame me töötada praktiliselt kõikidel kutsealadel, tõusta karjääriredelil meestest mööda, ajada äri ja istuda parlamentides. See on tore, et meil on selleks õigus, kuid see pole peamine. Kõige tähtsam on rahu perekonnas ja kogu maailmas. Armastage ja olge armastatud!

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  USA-l on 2018. aastaks kaheksa sõjalist stsenaariumi, nendest kaks sõjaks Venemaaga. Selleks ühe järgi võib American Council on Foreign Relations analüütikute arvates põhjuseks saada "tahtlik või ettekavatsematu Venemaa ja NATO vaheline sõjaline vastasseis Venemaa enesekehtestava käitumise tõttu Ida-Euroopas".

  49
 • Hispaania hävitaja Eurofighter lasi Pangodi kohal õhuharjutusalal eksikombel välja õhk-õhk tüüpi raketi AMRAA

  Vaatamata süsteemsele tegutsemisele ei ole Hispaania hävitajalt eksikombel välja lastud raketi asukohta tuvastatud ning kõik mõistuspärased variandid on praeguseks ammendunud.

  21
 • Illustreeriv foto

  Aruanne "Kremli jälgija" esitles omapoolset EL-i riikide edetabelit alates "kollaborantidest" ja "Moskvale kaasanoogutajatest" kuni "täisväärtuslike Euroopa kaitsjateni".

  47