11:23 21. Veebruar 2018
Tallinn-12°C
Kuula otse
Liiliad.

Kallid, lahked, hellad – meie kõigi poolt armastatud naised!

© FreeImages / Lisa Schulte
Ühiskond
lühendatud link
5120

Uudisteportaali Sputnik Eesti kogu kollektiivi, eriti selle meespere õnnitleb teid kõiki kevadise naistepäeva puhul!

TALLINN, 8. märts — Sputnik. Soovime teile palju õnne, armastust, harmooniat ja heaolu! Las saabuv kevad õitseb mitte ainult tänavail, vaid ka teie kodudes ja südameis. Jääge hurmavateks alati, kinkige oma armastust, naeratusi ja õrnust oma lähedastele! Soovime, et iga naine teaks iga minut 365 päeva aastas, et ta on kaunis, kordumatu, kütkestav, tark ja ihaldusväärne!

8. märts on vaid ettekääne, et kõigele sellele meeste tähelepanu pöörata. Me oleme loomulikult tänulikud teile, Clara Zetkin, Rosa Luxemburg ja eriti „supipoti mässust" osavõtjatele daamidele, kes ämbrite ja kaussidega kolistades tulid Chicago tänavatele ajaloo esimesel protestimarsile. Olete nõus, kui vahva see on, et täna saame me töötada praktiliselt kõikidel kutsealadel, tõusta karjääriredelil meestest mööda, ajada äri ja istuda parlamentides. See on tore, et meil on selleks õigus, kuid see pole peamine. Kõige tähtsam on rahu perekonnas ja kogu maailmas. Armastage ja olge armastatud!

Peamised teemad

 • EL-i elanikud ei pea Venemaad Euroopa osaks, illustreeriv foto

  Üle poole Prantsusmaa (65%) ja Suurbritannia (52%), aga ka 46% Saksamaa elanikest ei pea Venemaad Euroopa osaks, samal ajal on Poola elanikud vastupidisel seisukohal – vaid 20% vastanutest nõustub sellega, et Venemaa ei ole Euroopa.

  6
 • Haapsalu–Noarootsi jäätee on avatud

  Kolmapäeval, 21. veebruaril kell 8.30 avatakse soodsate ilmaolude korral Haapsalu–Noarootsi jäätee sõidukitele tegeliku massiga kuni 2,5 tonni, teatas Maanteeamet.

  6
 • Läti lipp

  Läti pangandus on teist korda kahe nädala jooksul sattunud skandaali keskpunkti. Asjatundjad ei välista, et need paljastused viivad välja süsteemse kriisini ja pisikese Balti riigi pangasüsteemi degradeerumiseni.

  26