10:01 21. September 2017
Tallinn+ 9°C
Kuula otse
Liiliad.

Kallid, lahked, hellad – meie kõigi poolt armastatud naised!

© FreeImages / Lisa Schulte
Ühiskond
lühendatud link
5120

Uudisteportaali Sputnik Eesti kogu kollektiivi, eriti selle meespere õnnitleb teid kõiki kevadise naistepäeva puhul!

TALLINN, 8. märts — Sputnik. Soovime teile palju õnne, armastust, harmooniat ja heaolu! Las saabuv kevad õitseb mitte ainult tänavail, vaid ka teie kodudes ja südameis. Jääge hurmavateks alati, kinkige oma armastust, naeratusi ja õrnust oma lähedastele! Soovime, et iga naine teaks iga minut 365 päeva aastas, et ta on kaunis, kordumatu, kütkestav, tark ja ihaldusväärne!

8. märts on vaid ettekääne, et kõigele sellele meeste tähelepanu pöörata. Me oleme loomulikult tänulikud teile, Clara Zetkin, Rosa Luxemburg ja eriti „supipoti mässust" osavõtjatele daamidele, kes ämbrite ja kaussidega kolistades tulid Chicago tänavatele ajaloo esimesel protestimarsile. Olete nõus, kui vahva see on, et täna saame me töötada praktiliselt kõikidel kutsealadel, tõusta karjääriredelil meestest mööda, ajada äri ja istuda parlamentides. See on tore, et meil on selleks õigus, kuid see pole peamine. Kõige tähtsam on rahu perekonnas ja kogu maailmas. Armastage ja olge armastatud!

Peamised teemad

 • Peaminister Jüri Ratas kohtus Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga

  Peaminister Jüri Ratas arutas kolmapäeval Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga, kuidas ta soovib edasi liikuda ambitsioonikate ideedega, mille käis välja nädala eest kõnes Euroopa Parlamendi ees.

  4
 • Sputniku videosillast osavõtjad

  Poliitikaeksperdid on veendunud, et ka pärast Venemaa sõjaväelaste väljaviimist Valgevene territooriumilt jätkavad lääne poliitikud neid ühisõppusi teravalt kritiseerima

  21
 • Rein Müllerson

  Rahvusvahelise meediaklubi Formaat A3 kutsel Krimmi külastanud Tallinna Õigusinstituudi direktor, õigusteaduste doktor professor Rein Müllerson rääkis oma visioonist tänase maailma poliitilise olukorra suhtes.

  46