18:18 21. Märts 2018
Tallinn-1°C
Kuula otse
President Ilves saab abikaasa Ievaga lapse.

President Ilves saab abikaasa Ievaga lapse

© AFP 2018 / RAIGO PAJULA
Ühiskond
lühendatud link
41 0 0

President Toomas Hendrik Ilves teatas reedel sotsiaalmeedias, et saab abikaasa Ieva Ilvesega lapse.

TALLINN, 19. mai — Sputnik. "Head sõbrad, tahan Ievaga jagada teile head uudist, et meie pere ootab sügisel täiendust," kirjutas Ilves Facebookis. "Esimesed kriitilised kuud on möödas ja nüüd saame uudist kinnitada avalikkusele. Laps peaks sündima pärast minu presidendiaja lõppemist. Palun kõigilt mõistmist, et seega käsitleme seda oma pere isikliku teemana."

Toomas Hendrik Ilvesel on abielust Merry Bullockiga poeg Luukas Kristjan Ilves ja tütar Juulia Kristiine Ilves. Abielust Evelin Ilvesega on tal tütar Kadri Keiu, teatab BNS.

 

Peamised teemad

 • Ukraina pealinn Kiiev

  Berliin tõrjub tagasi projekti Nord Stream vastaste rünnakuid: Ukraina nõuab selle eest endise kantsleri Gerhard Schröderi karistamist, poolakad aga näevad ohtu sakslaste ja venelaste koostöös.

  26
 • DNA pusle

  Esimese 24 tunni jooksul on veebikeskkonnas www.geenidoonor.ee geenidoonoriks hakkamise nõusolekuvormi täitnud ja allkirjastanud juba üle 4300 inimese. Veebileht on suure koormuse tõttu ülekoormatud ja seetõttu on nõusolekute vastuvõtmine hetkel takistatud.

  15
 • Margarita Simonjan, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja

  Varem oli ta lihtsalt meie president ja teda oli võimalik välja vahetada. Nüüd aga on ta meie juht ja teda välja vahetada me ei lase. Ja teie olete seda oma kätega teinud, kirjutab RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan.

  56