08:04 18. August 2018
Kuula otse
 • USD1.1391
 • RUB76.8166
Inglipuu projekt aitab haiglas olevatele lastele jõulurõõmu valmistada. Foto on illustratiivne

Inglipuu aitab haiglas olevatele lastele jõulurõõmu valmistada

© Sputnik / Наталья Селиверстова
Ühiskond
lühendatud link
21 0 0

Haiglates olevad lapsed saavad kingitused kätte 19.–22. detsembrini. Kokku viiakse kingitusi üle 300 lapsele ning peetakse meeles ka haiglate lasteosakondade personali.

TALLINN, 4. detsember — Sputnik. Naerata Ometi MTÜ korraldab igal aastal vahetult enne jõule projekti "Jõulud haiglas", mille raames viiakse haiglas olevatele lastele kingitusi — sel aastal aitab haiglates viibivatele lastele jõulurõõmu tuua ka Maxima Inglipuu kampaania, edastas BNS.

"Tänavu juba seitsmendat korda kogume me kingitusi üle Eesti vähekindlustatud peredes elavate laste jaoks vastavalt nende soovidele, mida nad on kohalike sotsiaaltöötajate kaudu edastanud," ütles Maxima Eesti avalike suhete juht Katja Ljubobratets. "Samuti ootavad jõuluimet ka need lapsed, kes pühade ajal haiglasse satuvad. Seepärast võtame südameasjaks ka neile kuni 100 kingituse kogumise."

Vastavad kingisoovid, mida teistest eristab "Naerata ometi" projekti logo, jõuavad Tallinna Maxima kaupluste Inglipuudele esmaspäeval. "Kingituste kogumisele laienevad kõik Inglipuu kingikampaania reeglid. Täpset infot leiab nii soovilt kui ka projekti kodulehelt," selgitas Ljubobratets.

"Oleme varasematel aastatel saanud väga head vahetut tagasisidet haigla personalilt ja lastelt ning meil on hea meel, et saame viia jõulurõõmu lastele, kes peavad jõulud haiglas veetma," lausus projekti eestvedaja Kuno Kompus. "Loodan, et ka Maxima kaupluste külastajad toetavad meie algatust ning saavad ingliteks ka haiglates pühi veetavatele lastele."

Suuremates haiglates ravil olevatele lastele tuleb külla ka jõuluvana ning Tallinna haiglas esinevad lastele Gertu Pabbo ja Mikk Mäe.

Tagid:
Jõulud haiglas, Naerata Ometi OÜ, Maxima

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  USA-l on 2018. aastaks kaheksa sõjalist stsenaariumi, nendest kaks sõjaks Venemaaga. Selleks ühe järgi võib American Council on Foreign Relations analüütikute arvates põhjuseks saada "tahtlik või ettekavatsematu Venemaa ja NATO vaheline sõjaline vastasseis Venemaa enesekehtestava käitumise tõttu Ida-Euroopas".

  49
 • Hispaania hävitaja Eurofighter lasi Pangodi kohal õhuharjutusalal eksikombel välja õhk-õhk tüüpi raketi AMRAA

  Vaatamata süsteemsele tegutsemisele ei ole Hispaania hävitajalt eksikombel välja lastud raketi asukohta tuvastatud ning kõik mõistuspärased variandid on praeguseks ammendunud.

  21
 • Illustreeriv foto

  Aruanne "Kremli jälgija" esitles omapoolset EL-i riikide edetabelit alates "kollaborantidest" ja "Moskvale kaasanoogutajatest" kuni "täisväärtuslike Euroopa kaitsjateni".

  47