05:23 21. September 2018
Kuula otse
  • USD1.1769
  • RUB78.0670
Sputnik toetab XIX ülemaailmset noorsoo- ja üliõpilasfestivali

Sputnik toetab XIX ülemaailmset noorsoo- ja üliõpilasfestivali

© Sputnik
Ühiskond
lühendatud link
2210

Rahvusvaheline teabeagentuur ja raadio Sputnik hakkab ükskikasjalikult valgustama XIX ülemaailmset noorsoo- ja üliõpilasfestivali, mis toimub Sotšis 14. kuni 22. oktoobrini

TALLINN, 13. oktoober — Sputnik. Agentuur on ürituse rahvusvaheliseks meediapartneriks. Festivalist osavõtjad saavad Sputnik esitlusstendil näha ja lugeda festivali, Venemaa ja maailma uudiseid ning tutvuda teabeagentuuri tegevusega.

Alanud on valikuvoor laste laulukonkursi "Oled super!" teiseks hooajaks >>

Nädala vältel töötab Sputniku stendi heaks raadiostuudio, mille saadetes esinevad poliitikud, lauljad, maailmatasemel sportlased ning noored, kellel on oma vaatenurk globaalsetele probleemidele. Tänapäeva noorema põlvkonna ees seisvate eesmärkide üle saavad arutada võimuesindajad ning majandus-, teadus- ja kultuurivaldkonna eksperdid.

Oled super! finaal võitis TEFI eripreemia
© Sputnik / Владимир Астапкович

Festivaliuudiseid, aga ka põhilisi rahvusvahelisi sündmusi saab Sputniku stendil jälgida kõigil festivali päevadel reaalajas toimivalt spetsiaalselt videoseinalt. Teabesisu kujundamisega tegeleb üle 15 rahvusvahelise Sputniku toimetuse, mis tegutevad maailma eri paikades.

XIX ülemaailmne noorsoo- ja üliõpilasfestival toimub käesoleva aasta 14. kuni 22. oktoobrini Sotšis, tuues erinevatelt elualadelt kokku 20 000 noort vanuses 18 kuni 35 eluaastat enam kui 180 riigist. Üritust aitab korraldada vabatahtlike meeskond. Vabatahtlikena üle maailma lööb kaasa 5000 inimest Venemaalt ja välisriikidest vanuses alates 18. eluaastast, kaasa arvatud "hõbedased" vabatahtlikud.

Sputnik on USA kodusõja ohver >>

Sputnik (sputniknews.com) on teabeagentuur ja raadio multimeedia esindustega kümnetes riikides. Sputnik haldab võrgulehti rohkem kui 30 keeles (sealhulgas inglise, araabia, hispaania, itaalia, hiina, poola, portugali, serbia, türgi, prantsuse ja hindi), analoog- ja digitaalraadiot (rohkem kui 80 maailma linnas), mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes.

Tagid:
partner, noored, XIX ülemaailmset noorsoo- ja üliõpilasfestival, Sputnik, Sotši

Peamised teemad