10:39 17. Oktoober 2018
Kuula otse
  • USD1.1587
  • RUB75.8119
Illustreeriv foto

Tuhanded külalised lustisid Põlvas peetud isadepäeval

© Sputnik / Андрей Петров
Ühiskond
lühendatud link
2610

Tuhanded lapsed, isad ja emad lustisid täna Põlvas Eesti jõustruktuuride ja liitlaste korraldatud "Kõikide laste isadepäeval", vaatasid esinejaid ning tutvusid jõustruktuuride relvastuse ja varustusega

TALLINN, 12. november — Sputnik. Põlva Mesikäpa spordihoones peetud "Kõikide laste isadepäeval" said lapsed ja isad näha ning katsuda muuhulgas kaitseväe relvastuses olevat jalaväe lahingumasinat CV9035 ning soomukit XA-188.

Samuti said osalejad proovida selga sõdurivarustust ning teha lõbusõitu kaitseväe relvastuses oleva roomikmasinaga Bandwagen, teatab kaitseväe peastaap.

Lisaks kaitseväele olid esindatud kaitseliit, Tapal paiknev NATO lahingugrupp, politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, kiirabi, häirekeskus ja maanteeamet.

Isa ei ole tavaline mees — ta on töökam, targem ja tublim>>

Kahe lapsega üritust külastanud Taavi Hurpi sõnul pakkus üritus lastele piisavalt erinevaid atraktsioone.

"Ürituse melu ja õhkkond on väga vinge, lastel on siin palju uudistada," ütles Taavi Hurp.

Isadepäeva puhul astus Mesikäpa spordihoones koos kaitseväe orkestriga üles Lenna, samuti nägi esinemas Põlva Meie Stuudio tantsukooli ja tantsukool JJ-Street tantsijaid ning käsipalliklubi Põlva Serviti tantsutüdrukuid. Päeva lõpetas Karl-Erik Taukar oma bändiga.

Lapsi lõbustasid Lotte ja Pipi, päeva juhtis Venno Loosaar.

Aasta isa on Meelis Sibrits>>

Viieteistkümnendat korda aset leidnud "Kõikide laste isadepäeva" korraldavad ja toetavad kaitsevägi, kaitseliit, politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, häirekeskus, siseministeerium, maanteeamet, Tallinna loomaaed, Eesti Autorite Ühing ja NATO Eesti lahingugrupp.

Tagid:
isadepäev, Põlva, Eesti

Peamised teemad