22:23 12. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1276
  • RUB80.2104
Ühiskond
lühendatud link
3810

Neljapäeva varahommikul tõmbas Tallinna linnavolikogu esimees ning taekwondo treener Mihhail Kõlvart spordiriided selga ja näitas, kui rõõmsalt ja tervistkosutavalt tuleb päeva alustada

TALLINN, 30. november — Sputnik. Tallinna Noorsoo- ja Spordiameti korraldatud võimlemistund toimus Lasnamäe Punase tänava kergejõustikuhallis juba iga-aastaseks kujunenud ürituse Spordihommik raames, mis harjutab pealinna elanikke tervisliku eluviisiga.

Neljapäeval saab Tallinnas tasuta treenida >>

Tasuta treeningud toimusid sel aastal ka Tallinna spordihallis (treener Keisy Põldsam) ja Sõle tänaval hiljuti avatud multifunktsionaalses spordikeskuses (selle viis läbi korvpallitreener Howard Frier).

Abilinnapea Kõlvart näitas meisterlikke trikke >>

Treeningutund Lasnamäel, kuhu kogunes sadakond inimest, algas väikese sörkjooksuga ja jätkus intensiivsete koordinatsiooni-, venitus- ja sirutusharjutustega ning käe- ja jalalöökide imiteerimisega. Iga harjutust korrati 5–10 korda ning viimast katset saatsid Kõlvarti korralduse peale osaliste valjud rõõmuhõisked, mis lõid üritusel veelgi kosutavama õhkkonna.

Утренняя зарядка под руководством Михаила Кылварта
© Sputnik / Вадим Анцупов
Mihhail Kõlvart näitas, kui rõõmsalt ja tervistkosutavalt tuleb päeva alustada

Põhjalikumalt Spordihommikust lugege portaali Sputnik Eesti venekeelsest versioonist.

Tagid:
võimlemine, ühiskond, sport, spordihommik, Mihhail Kõlvart, Tallinn, Eesti

Peamised teemad