15:31 05. Juuni 2020
Kuula otse
  • USD1.1250
  • RUB77.8132
Ühiskond
lühendatud link
6810

Neljapäeval, 29. novembril kell 10.00 toimub Sputnik Eesti pressikeskuses pressikonverents, mis on pühendatud dokumentide vastuvõtmise algusele Vene Föderatsiooni kõrgkoolide tasuta õppekohtadele.

TALLINN, 26. november — Sputnik. Venemaa saatkond, Rossotrudnitšestvo ja tema partner Eestis — Tallinna Puškini Instituut alustasid avalduste vastuvõttu riigieelarvelistele õppekohtadele Venemaa ülikoolides 2019-2020 õppeaastaks. 

Eestist pärit abiturientidele on ette nähtud õpikohad mitmetel erialadel bakalaureuseõppes, magistrantuuris, aspirantuuris ja ordinatuuris (kohtade arv selgub hiljem) ning kutsealase enesetäienduse raames.

Jätkub avalduste vastuvõtt tasuta õppekohtadele Venemaa kõrgkoolidesse >>

Millised ülikoolid on projekti kaasatud, kes saavad konkursil osaleda, eelarvelistele kohtadele kandideerida ja millised on programmi tingimused – nendele ja muudelegi küsimustele vastab Sputnik Eesti pressikeskuses Venemaa saatkonna nõunik Dmitri Litskai, Venemaa suursaatkonna pressiesindaja Maria Šustitskaja ja Tallinna Puškini Instituudi juht Andrei Krasnoglazov.

Otseülekanne pressikonverentsilt on jälgitav Sputnik Eesti veebisaidilt ja YouTube'i kanalilt, kus saate ka sündmuse osalistele otse eetris küsimusi esitada.

Neil, kes soovivad isiklikult pressikonverentsil viibida, palume oma osalemissoovist teatada neljapäevaks, 29. novembriks, hiljemalt kella 09.30 elektronposti aadressile o.andronik@sputniknews.com, lisades oma ees- ja perekonnanime, väljaande ning ametikoha.

Konverentsi töökeeleks on vene keel.

Kuidas Venemaa kõrgkooli sisse astuda
Kuidas Venemaa kõrgkooli sisse astuda

Sputnik Eesti pressikeskus on kaasaegne, kõrgtehnoloogiline, kaasaegse seadmepargiga mutimeedia-platvorm, mis võimaldab korraldada videokonverentse maailma eri linnade vahel.

Haridusprojekt SputnikPro >>

Tehnilised võimalused aitavad ajakirjandust professionaalselt arendada ja soodustavad infovahetust.

Sputnik Eesti pressikeskus kutsub kõiki koostööle, pakkudes pressikonverentside läbiviimise taristut nii aktuaalsete siseriiklike kui rahvusvaheliste teemade tarvis.

Asume Tallinnas, Paavli tn. 1/Kopli 33 (kolmandal korrusel). Sputnik Eesti Pressikeskuse produtsent Olga Andronik: +372 514 7592  o.andronik@sputniknews.com.

Tagid:
eelarveline, kõrgkool, pressikonverents, tasuta, kõrgharidus, Tallinna Puškini Instituut, Rossotrudnitšestvo, Venemaa Föderatsiooni Eesti saatkond, Venemaa Föderatsioon, Venemaa

Peamised teemad