16:59 05. Detsember 2020
Kuula otse
  • USD1.2159
  • RUB90.0679
Ühiskond
lühendatud link
177510

Sellest, kuidas ja kellega uut, 2019. aastat vastu võtta, millistest kingitustest pigem loobuda ja mida kollase maasea aasta meile toob, rääkis Sputnik Eesti lugejatele tuntud eesti selgeltnägija Ilona Kaldre.

ТАLLINN, 31. detsember — Sputnik, Angelina Mandrõka. 2019. aastal astub kollase maakoera asemele samas värvingus siga (metssiga). Et eelseisva aasta vapiloomalt heasoovlikkust pälvida, tuleb järgida teatud soovitusi.

Илона Калдре.
© Фото : из личного архива Илоны Калдре
Selgeltnägija Ilona Kaldre

Tuntud eesti selgeltnägija, saatesarja "Baltimaade selgeltnägijate tuleproov" ja "Rahvusvaheline selgeltnägijate tuleproov" võitja Ilona Kaldre ütles portaalile Sputnik Eesti, et saabuv kollase maasea aasta tuleb äärmiselt rahutu. Tema sõnul pole selles aastas üksluisust, iseäranis hakkab "tormituuli puhuma" pere- ja südameasjades ning poliitikas.

"Tuleva aasta sümbol on küllaltki komplitseeritud, rahutu, armastusväärne ja teatud küsimustes isegi põhimõttelage," lausus Kaldre.

Kaval, pöörane ja karm siga tekitab ka rahvusvahelisel tasandil rohkesti provokatsioone. Poliitikutel tasub juba praegu oma sõnavara treenida ja "sugeda", kuna 2019. aasta ei luba agressiivsel kõnepruugil vohada.

Uusaastalaud ilma seapraeta

Uus, 2019. aasta tuleb vastu võtta rõõmsalt ja heas tujus, sest ees seisab kaksteist küllaltki keerulist kuud. Eelolev aasta kohutab meid mitmesuguste ebameeldivate sündmuste ja ennustustega. Rahaasjadega tuleb samuti säästlikumalt ümber käia.

Ilutulestiku laskmine vastavalt Feng Shui õpetusele >>

Uut aastat soovitab selgeltnägija vastu võtta pereringis, sugulaste ja lähedaste seltsis. Mitte mingil juhul ei tohi unustada meie väiksemaid vendi – viimseni kõik loomad peavad saama toidetud.

Rahvakohaselt peavad Kaldre sõnul laual olema need toidupalad, mis just teile meeldivad. Delikatessid sobivad pidulauale nagu valatult, seevastu seapraad on parem ostmata jätta, seda kasvõi austusest saabuva aasta sümboli vastu.

Siga familiaarsusi ei salli

Lapsik soov kinkida uusaastaks tingimata suveniirpõrsake ja seeläbi saatusele meeltmööda olla on õigem ära unustada. Siga (metssiga) familiaarsusi ei andesta. Ei pakkujale ega pakutule. Liiatigi on selles tembus veel üks veealune kari.

"Kui te võtate nõuks kinkida seakujukese, siis annate enesele aru, et tegelikult asetate sea selle inimese kaela, keda siis naeratades kallistate ja talle igasugu head soovite. Midagi head säärasest kingitusest inimesele ei tule ja ega teiegi sellest midagi tagasi ei saa," väitis selgeltnägija.

Üleüldse, jätkab Kaldre, omandab tuntud ütlus "sigatsemise" kohta saabuval aastal uue hingamise ja kinnitab vana tagamõtet. Need, kes on harjunud intriige punuma ja riukaid tegema, kaotavad palju enam sellest, mida loodavad saavutada, kui teiste peadest ja heasoovlikkuse põhimõtetest üle sõidavad.

Tasub vältida selliseid käitumismudeleid või probleemilahendusi, mida tavaliselt sigaduseks nimetatakse. Kusjuures see puudutab kõiki eluvaldkondi, olgu tegemist lauakommete või inimestevaheliste suhetega.

Uue aasta esimestel päevadel paisub tuul tugevaks tormiks

Kaldre ja Kustinskaja "ennustasid" duetina >>

Ilona Kaldre soovib kõigile õnnelikku uut aastat. "Sõltumata sellest, kas te suudate või mitte kõiki tavasid ja uskumusi järgida – tehke lihtsalt seda, mida tarvis, ja tuleb õnn teie õuele. Ning saabuva aasta tunnuslooma muigav pale jäägu teie ning teie lähedaste suhtes heatahtlikuks ja igasugustest riugastest priiks," lausus ta.

Samal teemal

Ilona Kaldre viib läbi uusi juurdlusi
Ilona Kaldre saabus tagasi saatesarja „Juurdlust viivad läbi sensitiivid“ uue hooaja võtetelt
Ilona Kaldre avameelselt intuitsioonist ja tegelikult toimunud tragöödiatest
Ilona Kaldre: vett ei ole ma energiaga laadinud ega veretuid operatsioone ette võtnud
Tagid:
ühiskond, ennustus, Ilona Kaldre, aastavahetus

Peamised teemad