09:58 07. Aprill 2020
Kuula otse
  • USD1.0791
  • RUB82.4810
Ühiskond
lühendatud link
44 0 0

Pardiralli eesmärk on kindlustada kõikidele raske haigusega võitlevatele lastele hädavajalik ravi ja nende peredele vajalikud tugiteenused: psühholoogiline tugi, eripedagoogika, füsioteraapia jne.

TALLINN, 21. mai — Sputnik. Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt korraldatav iga-aastane heategevuslik kampaania EVLVLi eesmärkide elluviimiseks, vähihaigete laste ja nende perede olukorra teadvustamiseks ning ettevõtete ja eraisikute üleskutsumiseks panustama nende heategevuslikku abistamisse ja heaolu suurendamisse.

2019 aastal müüakse annetuskeskkonnas rekordarv – 15 000 vanniparti ning Pardiralli perepäev leiab aset 8. juunil Kadrioru pargis, teatasid Pardiralli korraldajad.

"See staažikas pardirallil osaleja stardib 8. juunil Kadriorus minu toetusel numbriga 4062. Korraldajad ootavad rallile seekord rekordarvu, lausa 15 000 tuhandet parti. Kõik nad ei ole veel omanikku leidnud ja nii on iga pardipanus oodatud, et meie vähihaigeid lapsi ja nende vanemaid toetada", kirjutas oma Facebooki kontol president Kersti Kaljulaid.

Tänase päeva seisuga on Pardirallile tehtud 5332 annetust ja kogutud 71845 eurot!

Pardiralliga kogutud raha läheb ravimite soetamiseks vähihaigetele lastele, kuna paljud haruldased aga vajalikud ravimid ei ole haigekassa nimekirjas.

Kadriorus rallisid pardid>>

Heategevusliku pardiralli eesmärgiks on teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda ning kutsuda ettevõtteid ja eraisikuid üles andma oma panust nende abistamiseks.

Pardiralli korraldatakse koostöös Vähiravifondiga Kingitud elu ja SA-ga Minu Unistuste Päev.

Tagid:
Vähiliit, Vähi, pardid, pardiralli

Peamised teemad