11:58 07. August 2020
Kuula otse
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
Ühiskond
 • Prantsusmaa president Emmanuel Macron
  20:30 28.08.2019
  136

  Macron tunnistas, et lääneriikide ülemvõim on lõppemas

  Mis teistel meelel, see Macronil keelel – Suure Seitsmiku liikmed asuvad nüüd igaüks oma suhteid Venemaaga ise korraldama. Prantsusmaa president Emmanuel Macron väitis oma kõnes riigis resideeruvaile välissaadikuile, et lääneriikide ülemvõim on geopoliitiliste muutuste tõttu lõpule jõudmas.

 • Kohus vabastas vahi alt RIA Novosti Ukraina portaali juhi Kirill Võšinski
  19:20 28.08.2019Poliitika
  52

  Kiievi apellatsioonikohus lasi Võšinski vabadusse - video

  Kinnipidamine asendati isikliku vastutusega. Ajakirjanik on kohustatud esimesel nõudmisel kohtusse või uurija juurde tulema, teatama oma eluk- või töökoha muutumisest ning hoiduma tunnistajatega suhtlemast.

 • Kiievi apellatsioonikohus vabastas Võšinski vahi alt
  14:30 28.08.2019
  47

  Kiievi apellatsioonikohus vabastas Võšinski vahi alt

  Senine kinnipidamine asendati isikliku vastutusega. Ajakirjanik on kohustatud esimesel nõudmisel kohtusse või uurija juurde tulema, teatama oma eluk- või töökoha muutumisest ning hoiduma tunnistajatega suhtlemast.

 • Brexiti pooldajate meeleavaldus Londonis
  12:55 28.08.2019
  55

  Suurbritannia opositsioon teeb kõik võimaliku Brexiti takistamiseks

  Suurbritannia opositsiooniparteide ühisavalduses sedastatakse, et nende parteide juhid on sõlminud kokkuleppe ühiste jõududega Suurbritannia leppeta lahkumisele Euroopa Liidust vastu seista.

 • Протестующие против G-7 саммита

  G7 vs G8

  Teema:(14 Artiklid)

  G7 (ka Seitsme grupp) on ühendus, mille moodustavad seitsme juhtiva tööstusriigi rahandusministrid ja neile alluvad töörühmad. G7 korraldab regulaarseid kohtumisi, kus arutatakse majanduspoliitilisi küsimusi.

  Senise tava kohaselt on liikmesriikide rahandusministrid ja keskpankade juhid kohtunud vähemalt kaks korda aastas. Euro kasutuselevõtmisest alates osaleb kokkusaamistel ka Euroopa Keskpank.

 • Атомный ледокол Ямал

  Arktika

  Teema:(25 Artiklid)

  Arktika on põhjapoolust ümbritsevad alad. Ta hõlmab kogu Põhja-Jäämere ning Aasia, Euroopa ja Põhja-Ameerika põhjaosa.

  Arktika looduslikuks piiriks loetakse sageli isotermi, kus juuli keskmine õhutemperatuuron 10 °C. See langeb enam-vähem kokku puudepiiriga.

  Põhjapoolust ja seda ümbritsevaid alasid katab hiiglaslik Euroopast suurem jääkilp, mis ujub Põhja-Jäämere pinnal. Suviti jää taandub ning sulades murduvad sellest lahti tohutu suurusega osad, millest vormuvad jäämäed. Talvel, kui temperatuurid võivad langeda −60 °C-ni, jääkilbi suurus taastub.

 • Танк Т-80 на генеральной репетиции военно-патриотической программы
  08:15 28.08.2019
  137

  Ameerika sõdurid sõitsid ringi Vene tankidega T-80

  Põhja-Korea heidutamist harjutavad Ameerika sõjaväelased korraldasid ühisõppustel Lõuna-Koreaga ringsõidu vene tankidel T-80.