• Anett Kontaveit
    Viimane uuendamine: 15:09 23.07.2017
    15:09 23.07.2017

Kontaveit pidi finaalis vastase paremust tunnistama

Anett Kontaveit (WTA 32.) kaotas Gstaadi tenniseturniiri finaalis hollandlannale Kiki Bertensile (WTA 35.) 4:6, 6:3, 1:6.

3
  • Illustratiivne foto
    Viimane uuendamine: 08:53 23.07.2017
    08:53 23.07.2017

Nikolai Novosjolov vehkles end MM-il hõbedale

Saksamaal Leipzigis peetavatel vehklemise maailmameistrivõistlustel tuli Nikolai Novosjolov meeste epee individuaalturniiril hõbemedalile.

4
  • Treenerite roll ühiskonnas väärtuste ja oskuste õpetajana vajab senisest suuremat tuge ja tunnustust, illustratiivne foto
    Viimane uuendamine: 19:03 15.07.2017
    19:03 15.07.2017

Treenerite roll ühiskonnas vajab suuremat tunnustust

Konverentsil "Treenerite roll ühiskonnas. Lisades väärtust inimeste ellu" arutasid EL poliitikakujundajad ja spordiorganisatsioonide esindajad treenerite tegevuse laiema mõju üle tänapäeva ühiskonnas

6
  • Toomas Nipernaadi skulptuur Valgas
    Viimane uuendamine: 13:59 10.07.2017
    13:59 10.07.2017

Valga võitis Eesti linnade suvemängud

Nädalavahetusel toimunud 42. Eesti linnade suvemängudel oli oma grupi edukaim Valga linn, teisel kohal Rakvere ning kolmandal Jõhvi.

5
    Viimane uuendamine: 16:10 07.07.2017
    16:10 07.07.2017

Juubeliregatil osaleb rekordarv jahti

Täna avatakse Haapsalus 60. Muhu väina regatt, millest võtab rekordiliselt osa 144 jahti.

6
  • Diego Maradona Moskvas
    Viimane uuendamine: 15:38 04.07.2017
    15:38 04.07.2017

Maradona võib hakata juhtima Venemaa jalgpallikoondist

Suur jalgpallur käis Moskvas valmimisjärgus Dünamo staadionil ja kõneles probleemidest Venemaa koondises, mida ta loodab juhtima asuda

25
  • Jalgpalli maailmajagude karikaturniiri võitis valitsev maailmameister Saksamaa
    Viimane uuendamine: 23:18 02.07.2017
    23:18 02.07.2017

Maailmajagude karikaturniiri võitis Saksamaa

Venemaal toimunud jalgpalli maailmajagude karikaturniiri võitis valitsev maailmameister Saksamaa, kes alistas finaalis Lõuna-Ameerika meistri Tšiili 1:0.

22
  • Jalgpalli maailmajagude karikaturniiril pälvis pronksmedali valitsev Euroopa meister Portugal
    Viimane uuendamine: 19:24 02.07.2017
    19:24 02.07.2017

Portugal võitis pronksi

Venemaal toimuval jalgpalli maailmajagude karikaturniiril pälvis pronksmedali valitsev Euroopa meister Portugal, kes alistas Põhja- ja Kesk-Ameerika ning Kariibi mere maade tsooni tšempioni Mehhiko lisaajal 2:1

FIFA korruptsioonipall mängiti lahti

Rahvusvaheline jalgpalliföderatsioon (FIFA) avalikustas 2018. ja 2020. aastal jalgpalli maailmameistrivõistlusi korraldavate riikide valikuprotsessis toimunud võimaliku korruptsiooni uurimise aruande täisversiooni.

15
  • Julia Beljajeva
    Viimane uuendamine: 20:11 28.06.2017
    20:11 28.06.2017

Julia Beljajeva: vehklemine on mul südames

Tartu vehkleja Julia Beljajeva kõneles portaali Sputnik Eesti korrespondendile, kuidas ta vehklejaks sai, miks valis epeemõõga ja mitte espadroni, aga ka publiku huvist selle spordiala vastu

99
  • Jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalmatšid toimuvad Venemaal 2018. aasta 14.–15. juulil
    Viimane uuendamine: 11:46 28.06.2017
    11:46 28.06.2017

Venemaa on valmis 2018. aasta jalgpalli MM-i võõrustama

Venemaa ei ole FIFA otsust mõjutanud ja on valmis 2018. aasta jalgpalli MM-i võõrustama, ettevalmistused on lõpujärgus – mitu linna on juba valmis jalgpallureid ja pöidlahoidjaid vastu võtma

26
  • FIFA lükkas ümber kuuldused Venemaa koondise uurimisest
    Viimane uuendamine: 11:57 26.06.2017
    11:57 26.06.2017

FIFA lükkas ümber kuuldused Venemaa koondise uurimisest

FIFA lükas ümber Suurbritannia meedias ilmunud informatsiooni, mille kohaselt Venemaa jalgpallikoondise liikmeid pidavat kahtlustatama dopingu tarvitamises

10
  • Anett Kontaveit võitis Hollandis oma esimese WTA turniiri
    Viimane uuendamine: 16:52 18.06.2017
    16:52 18.06.2017

Kontaveit võitis karjääri esimese WTA-turniiri

Eesti esitennisist Anett Kontaveit (WTA 49.) võitis Hollandis, ’s-Hertogenboschis toimunud tenniseturniiril oma esimese WTA turniirivõidu, kui alistas finaalis 6:2, 6:3 venelanna Natalia Vihljantseva (WTA 74.)

27
  • Cristiano Ronaldo tahab Realist lahkuda
    Viimane uuendamine: 18:12 16.06.2017
    18:12 16.06.2017

Cristiano Ronaldo tahab Realist lahkuda

Neljal korral maailma parimaks jalgpalluriks tunnistatud Cristiano Ronaldo soovib pärast maksupettuse skandaali sattumist Madridi Realist ja Hispaaniast lahkuda

419
  • Julia Beljajeva võitis vehklemise EM-il pronksmedali
    Viimane uuendamine: 14:11 16.06.2017
    14:11 16.06.2017

Julia Beljajeva võitis EM-il pronksmedali

Gruusias Tbilisis toimuvatel vehklemise Euroopa meistrivõistlustel võitis Julia Beljajeva naiste epeevehklemise individuaalturniiril pronksmedali

18
  • Cristiano Ronaldole esitati süüdistus maksupettuses
    Viimane uuendamine: 15:37 13.06.2017
    15:37 13.06.2017

Cristiano Ronaldot ähvardab vanglakaristus

Hispaania prokuratuur esitas teisipäeval Madridi Reali ridades mängivale Portugali jalgpallurile Cristiano Ronaldole süüdistuse ulatuslikus maksupettuses

348
  • Timo Sild tuli sõjaväelaste maailmameistriks
    Viimane uuendamine: 13:49 13.06.2017
    13:49 13.06.2017

Kapral Timo Sild tuli sõjaväelaste maailmameistriks

Esmaspäeval Soomes Haminas alanud sõjaväelaste orienteerumise maailmameistrivõistlustel tuli esimese alana peetud lühiraja võitjaks staabi- ja sidepataljoni kaitseväelane kapral Timo Sild

12
  • Ford Fiesta WRC-ga kihutavad Ott Tänak (paremal) ja Martin Järveoja suutsid Sardiinia ralli viimasel päeval laupäeval väljasõidetud esikohta kaitsta ja võtsid karjääri esimese MM-ralli võidu
    Viimane uuendamine: 19:14 11.06.2017
    19:14 11.06.2017

Ott Tänak võitis karjääri esimese MM-ralli

Ott Tänak saavutas koos kaardilugeja Martin Järveojaga Sardiinias oma esimese autoralli MM-sarja etapi esikoha, edestades soomlast Jari-Matti Latvalat 12,3 sekundiga

10
  • Kanepi tähistas oma sünnipäeva võiduga
    Viimane uuendamine: 19:03 10.06.2017
    19:03 10.06.2017

Kanepi teenis karjääri 11. ITF-i turniirivõidu

Aastase pausi järel võistlustulle naasnud endine Eesti esireket Kaia Kanepi (WTA 630.) tähistas enda 32. sünnipäeva turniirivõiduga, alistades Saksamaal Essenis peetud 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril finaalis šveitslanna Patty Schnyderi (WTA 308.)