05:42 16. Veebruar 2019
Kuula otse
 • USD1.1260
 • RUB75.0816
Eesti juhtiv korvpalliklubi hakkab uuest hooajast kandma nime Tartu Ülikool / Postimees.

Tartu korvpallimeeskond vahetab nime

© Sputnik / Алексей Даничев
Sport
lühendatud link
37 0 0

Tartu ülikooliga kirjalikku kokkulepet veel sõlmitud, aga põhimõtteline jah-sõna on antud.

TALLINN, 17. veebruar — Sputnik. Seni Tartu Ülikool / Rocki nime kandnud Eesti juhtiv korvpalliklubi hakkab uuest hooajast kandma nime Tartu Ülikool / Postimees.

"Viisteist aastat Tartu korvpalli esindusmeeskonda toetanud Saku õlletehas loobub nimesponsori kohast ning järgmisest hooajast saab klubi uueks nimeks ilmselt Tartu Ülikool / Postimees," kirjutas komapäeval Tartu Postimees.

Postimees omava aktsiaseltsi Eesti Meedia juhatuse esimehe Sven Nuutmanni sõnul pole Tartu ülikooliga kirjalikku kokkulepet veel sõlmitud, aga põhimõtteline jah-sõna on antud. Kui suure summaga Tartu esindusmeeskonda toetama hakatakse, ei soovinud Nuutmann veel täpselt öelda, kuid kinnitas, et leping sõlmitakse viieks aastaks.

Saku õlletehase juhatuse esimees Margus Kastein ütles Tartu Postimehele nimesponsori kohast loobumise kohta, et Postimehe kaasamisest võidavad nii praegused sponsorid, klubi fännid, Tartu linn kui meeskond tervikuna. Ta kinnitas, et Saku jääb Tartu korvpalliklubi toetajaks edasi.

Peamised teemad

 • Eesti ja Venemaa välisministeerium pidasid poliitilisi konsultatsioone, illustreeriv

  Eesti-Vene kahepoolsete suhete osas nõustusid pooled, et mitmes valdkonnas on koostöö hea, näiteks kultuuri, piiriülese koostöö, piiriveekogude kaitse ja säästliku kasutamise alal ning inimestevaheliste kontaktide edendamisel.

  34
 • BBC produtsent: NATO-s teatakse Süüria keemiarünnaku lavastusest, illustreeriv foto

  Võltslavastus Douma haiglas osutus piisavaks, et Süüriale löök anda. Huvitav, kas läänemaailma liidrid vähemasti suveräänsele riigile kallaletungi pärast vabandust paluvad? Ehkki vabandamisest üksi on siin ilmselt vähe...

  22
 • Venemaa on USA tulevase presidendi juba valinud, illustreeriv foto

  Ameerikas algas sisuliselt juba 2020. aasta presidendivalimiste kampaania. Vähemalt Demokraatlikus parteis, kus presidendikandidaadi kohale on oodata uskumatut rebimist. Tänapäeval ei toimu Ameerika Ühendriikides ühtki kampaaniat ilma "Venemaa sekkumiseta". Nii ka seekord.

  27