© Sputnik / Алексей Филиппов
Sport
lühendatud link
9 0 0

Prantsusmaal jätkuval jalgpalli EM-finaalturniiril alistas Prantsusmaa pühapäeval veerandfinaalkohtumisel 5:2 (4:0) Islandi meeskonna.

TALLINN, 4. juuli — Sputnik. Prantsusmaa viis 13. minutil juhtima Olivier Giroud, kel õnnestus vasakult äärelt läbi joosta ja palli väravavahi jalgade vahelt läbi lüüa.

Järgnes Paul Pogba õnnestunud pealöök 20. minutil, mis viis prantslased kahepunktilisse eduseisu, teatas BNS.

Dmitri Payet lõi 43. minutil kasti äärest Prantsusmaa kasuks veel kolmandagi värava. Mängu 45. minutil jooksis Antoine Griezmann üksi läbi ja tõstis palli üle islandlaste väravavahi viies meeskonna juba nelja punktiga juhtima.

Island alla ei andnud 56. minutil lõi Kolbeinn Sigthorsson tsenderdusest palli sisse.

Prantsusmaa väravatesadu sai jätku 59. minutil, kui Olivier Giroud lõi palli peaga väravasse ja seisuks 5:1.

Islandi kasuks lõi teise värava 84. minutil peaga Birkir Bjarnason.

Prantsusmaa kohtub poolfinaalis Saksamaaga, kes alistas laupäeval veerandfinaalis Itaalia penaltitega.